image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Pasaport Takip Nasıl Yapılır?

İngiltere Konsolosluğu pasaport takip işlemi, CSS Legal uzmanlarınca yapılmakta ve sonuç belli olur olmaz başvuru sahibine haber verilmektedir.

İngiltere vizesi başvuru prosedürü, İngiltere vize ve göçmenlik kanun ile yönetmeliklerince belirlenmiştir ve vize alabilmek için mutlaka bu kurallara uyulmalıdır. Bu kurallara uyulmadığı takdirde vize reddi, başvuru yasağı gibi olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalınabilecektir. Geçerli bir İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için başvuru sahibinin her şeyden önce en az 6 ay geçerli bir pasaporta sahip olması veya sahip değilse pasaport başvurusunda bulunarak çıkarttırması gerekir. En az İngiltere kalınacak süreyi içeren bir pasaporta sahip olunduğu takdirde en uygun vize türünün saptanması ve ardından başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirilmesi gerekecektir. Bunun için başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek bu hususu öğrenebilir ve başvuru işlemlerini başlatabilirler.

Başvurusunu CSS Legal uzmanlarıyla gerçekleştiren kişiler İngiltere vizesi türleri belirlendikten sonra uzmanlarımızca hazırlanacak evrak listesine göre evraklarını hazırlamalıdır. Bunları firmamıza getirerek bunların tercümelerinin yapılması, başvuru formlarının doldurulması, başvuru ücret ödemelerinin yapılması, vize başvuru randevusu alınması gibi işlemlerin başlatılması sağlanabilir. Bunların ardından randevu gün ve saatinde başvuru sahibinin İngiltere Vize Başvuru Merkezine giderek başvuru dosyası ile fotoğraf ve parmak izlerinden oluşan biyometrik bilgilerini vererek başvuru işleminin gerçekleştirilmesi gerekir.

Başvuru yapıldıktan sonra İngiltere Konsolosluğu pasaport takip işlemi, CSS Legal uzmanlarınca yapılmakta ve sonuç belli olur olmaz başvuru sahibine haber verilmektedir. Tüm vize başvuru işlemleri ile ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2940 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular