image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Nerede Bulunur?

“İngiltere Konsolosluğu nerede bulunur?” sorusu İngiltere vizesi başvurusu yapacak başvuru sahiplerince sorulan sorulardan biri olmakla birlikte başvuruların doğrudan bu konsolos birimlerine yapılamadığı bilinmelidir.

“İngiltere Konsolosluğu nerede bulunur?” sorusunun cevabı; İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul, İngiltere Büyükelçiliği Ankara, İngiltere Konsolosluğu İzmir, İngiltere Muavin Konsolosluğu Antalya ile Bodrum, Marmaris ve Fethiye İngiltere Fahri Konsolosluklarıdır. Ancak bu konsolosluk birimlerine doğrudan İngiltere vizesi başvurusu yapılamadığı için bu birimlerin nerede bulunduğunun başvuru süreci açısından herhangi bir önemi bulunmamaktadır.

İngiltere vizesi başvurusu, Türkiye’de 7 adet bulunan ve belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, başvuru formlarının doldurulup, başvuru harcı ile varsa diğer ödemelerinin yapılıp, randevularının alınması sonrasında İngiltere vize başvuru dosyasının ve parmak izleri ile fotoğraftan oluşan biyometrik kayıtların konsolosluğa incelenmek için gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla kabul etmektedir. Bu merkezler; Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Gaziantep, Bursa ve Antalya illerinde yer almaktadır. Bu başvuru işlemleri ile ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 760 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular