image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu İstanbul’da Nerede Yer Alır?

“İngiltere Konsolosluğu İstanbul’da nerede yer alır?” sorusunun cevabı vize başvurusunda bulunmak isteyenlere yardımcı olabilecek herhangi bir bilgi içermemektedir zira vize başvuruları İstanbul içerisinde bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna direkt olarak müracaat edilmesi ile yapılamamaktadır.

“İngiltere Konsolosluğu İstanbul’da nerede?” sorusunun cevabı olarak Meşrutiyet Caddesi, No:34, Tepebaşı, Beyoğlu, İstanbul adresi gösterilebilmektedir. İstanbul içerisinde bulunan İngiltere Başkonsolosluğu Türkiye’den yapılan vize başvurularını değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisine sahip olan tek İngiltere temsilciliği birimidir.

“İngiltere Konsolosluğu İstanbul’da nerede?” sorusunun cevabı vize başvurusu için alınması gereken randevunun alınabilmesi konusunda faydalı olmamaktadır. Bunun sebebi vize randevusunun İngiltere Başkonsolosluğundan değil UK Visas & Immigration (İngiltere Vize ve Göçmenlik Kurumu)’un web sitesinden alınacak olmasıdır. Firmamız aracılığı ile gerçekleştirilecek başvurularda uzmanlarımız başvuru sahipleri ile iletişim halinde randevu alacaklardır. Başvuruda kullanılacak başvuru dosyasının randevunun gün ve saatinden önce tamamlanmış olması gerekmektedir. Vize başvuru randevusunun alınabilmesi için vize ücretinin yatırılmış olması gerekmektedir. 

Uzmanlarımız tarafından alınacak randevunun gün ve saatinde teslim edilecek olan başvuru dosyası başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahipleri tarafından teslim edilir. Başvuru dosyaları doğrudan İngiltere temsilcilik birimlerine teslim edilemez. CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile görüşerek vize başvuru prosedürleri ve başvuru dosyalarının oluşturulmasında gereken belgeler hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

“İngiltere Konsolosluğu İstanbul’da nerede?” sorusunun cevabı tamamlanmış başvuruların sonucunu almak veya başvuru esnasında teslim edilmiş olan pasaportun ve diğer evrakların alınması için kullanılabilecek bir bilgi değildir. Başvurunun sonucu ve başvuruda teslim edilmiş evraklar başvurunun yapıldığı İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınmaktadır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere’de ve Türkiye’deki başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan CSS Legal uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Bu sayfa 955 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular