image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu İstanbul Vize Randevu Nasıl Alınmaktadır?

İngiltere Konsolosluğu İstanbul vize randevu alınabilmesi için bireysel müracaatta bulunulabilecek bir merci değildir. Vize randevularının nasıl ve nereden alınabileceği hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul vize randevu alınması için doğrudan müracaat edilebilen bir merci değildir. İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmeleri için gerekli sürecin sonuçlanması ve başvuru dosyasının teslim edilebilmesi için gereken vize başvuru randevusu UK Visas & Immigration (İngiltere Vize ve Göçmenlik Kurumu)’un web sitesi üzerinden alınmaktadır. Vize randevusunun alınabilmesi için vize harcının yatırılmış olması gerekmektedir. Vize harcı yatırılmadığı takdirde randevu alınamaz ve başvuru tamamlanamaz.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul vize randevu alınmasına müsaade etmemekte olsa da firmamız ile yapılacak başvurularda firmamız uzmanları başvuru sahipleri ile irtibat halinde İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alacaklardır. Bu randevunun gün ve saatinde başvuru dosyası hazır olmalıdır. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda firmamız uzmanları başvuru sahiplerine gereken evrakların tam bir listesini sunacaklardır. Bu listede yer alan evrakların toplanması, tercümesi gereken evrakların tercümelerinin yapılarak başvuru dosyasına eklenmesi, vize başvuru formunun İngilizce olarak doldurulması gerekmektedir. Uzmanlarımız tarafından alınacak olan randevudan önce tamamlanması gereken başvuru dosyaları alınmış randevunun gün ve saatinde başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte bizzat başvuru sahiplerince İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmektedir. İngiltere vizesi başvurularının gereksinimleri ve başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul vize randevu hizmeti vermemekle beraber başvurularda başvuru sahiplerinin ihtiyaç duymaları halinde kullanabilecekleri öncelikli/hızlandırılmış servisler arasında Randevu Almadan İngiltere Vizesi Başvuru Servisi (Premium Lounge Service) vardır. Bu servisin kullanılması durumunda başvuru sahipleri randevu alınmasına gerek olmaksızın vize başvurularını başvuru merkezine teslim edebilmektedirler. Randevu Almadan İngiltere Vizesi Başvuru Servisinin kullanımı ve bu servisin kullanılabilmesi için gerekenler hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS & Co Legal Services uzmanlarıyla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak görüşebilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yaralanabilir, İngiltere vizesi başvuruları, öncelikli servisler, öncelikli servislerin kullanımı, göçmenlik hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 918 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular