image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu İstanbul Mail Adresi Nedir?

İngiltere Konsolosluğu İstanbul mail adresi üzerinden vize başvurusunda bulunmak, vize başvurusu için randevu almak vb. eylemlerin gerçekleştirilmesi mümkün değildir. Vize başvuru süreci hakkında detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile görüşebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul mail adresi üzerinden e-mail yoluyla vize başvurusunda bulunmak, vize başvurusu randevusu almak, vize başvurusunun sonuçlarını öğrenmek vb. işlemler gerçekleştirilemez. İngiltere vizesi başvuruları ile ilgili işlemler doğrudan İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna müracaat edilmesi ile yapılmamaktadır.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul mail adresi aynı zamanda vize başvuru randevusu alınması açısından da fayda sağlamamaktadır. Vize başvuruları için alınacak randevular UK Visas & Immigration (İngiltere Vize ve Göçmenlik Kurumu)’un resmi web sitesinden alınmaktadır. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahipleri ile irtibat halinde randevu alacaklardır. Bu randevunun alınabilmesi için vize harcının ödenmiş olması gerekmektedir. Vize harcının ödenmesinin ardından başvuru prosedürünün takip edilmesi ile oluşturulacak olan başvuru dosyası randevunun gün ve saatinde başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) eşliğinde İngiltere Vize Başvuru Merkezine bizzat başvuru sahiplerince teslim edilmektedir. Vize başvuru prosedürleri ve vize başvurularının gereksinimleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul mail adresi üzerinden vize başvurularının sonuçlarını öğrenmek de mümkün olmamaktadır. Vize sonucu, vize başvurusunda sunulmuş pasaport benzeri evraklar, vb. başvuru hangi vize başvuru merkezi aracılığı ile gerçekleştirilmiş ise o merkezden alınabilmektedir. Şayet vize başvurusu olumsuz sonuçlanmış ise başvuru sahiplerine vize başvurusunun neden reddedildiği, itiraz hakları bulunup bulunmadığı, bulunuyor ise hangi şekilde itirazda bulunabilecekleri vb. bilgileri içeren bir ret mektubu da sunulacaktır. Vize başvurularınızın olumsuz sonuçlanması durumunda yapabilecekleriniz hakkında CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile görüşerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti vermektedir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış olan CSS Legal uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak irtibata geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, başvuru prosedürleri, göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 1054 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular