image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu İstanbul İngilizce Kursu Hizmeti Sunmakta Mıdır?

İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin sağlamaları gereken koşullar arasında İngilizce dil bilgisi şartı bulunabilmektedir. İngiltere Konsolosluğu İstanbul İngilizce kursu vermemektedir fakat başvuru sahiplerinin dil bilgisi yeterlilik koşulunu sağlayabilmek için katılabilecekleri kurslar vardır. CSS Legal dil kursları ve dil eğitimi konusunda gerekli yönlendirmelerde bulunmaktadır.

İstanbul içerisinde bulunan İngiltere temsilciliği birimi İstanbul Başkonsolosluğudur. İngiltere vizeleri ile ilgili idari işlerin pek çoğu bu temsilcilik biriminde görülmektedir. Aynı zamanda başkonsolosluk Türkiye içerisinden yapılan İngiltere vizesi başvurularını değerlendirme ve sonuçlandırma yetkilerine sahip tek temsilciliktir. Bununla birlikte İngiltere Konsolosluğu İstanbul İngilizce kursu hizmeti vermemektedir.

Bazı İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin sağlamaları gereken koşullar arasında İngilizce dil bilgisi yeterlilik şartı da bulunabilmektedir. İngilizce dil bilgisi yeterliliğinin gerektiği her başvuruda yeterli kabul edilen dil bilgisi seviyesi de başvurulan vize türüne bağlı olarak değişebilmektedir. İngilizce dil bilgisi yeterlilik şartı gerektiren vize türleri ve bu şartın sağlanabilmesi için gerekenler hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul İngilizce kursu bulunmamakta olsa dahi vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin katılabilecekleri kurslar mevcuttur. CSS Legal İngilizce dil kursları konusunda doğrudan danışmanlık hizmeti vermemektedir fakat başvuru sahiplerinin bu türden bir gereksinimleri olması durumunda gerekli yönlendirmelerde bulunmaktadır. Aynı zamanda CSS Legal’in çözüm ortağı olan ve İngiltere’de eğitim üzerinde uzmanlaşmış olan Student Portal International’ın eğitim danışmanları başvuru sahiplerine bu hususta yardımcı olabilmektedirler. Detaylı bilgi almak için Student Portal International’ın web sitesini inceleyebilir veya eğitim danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçmek için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayabilir veya ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. CSS Legal’in ve çözüm ortağı Student Portal International’ın Türkiye’de ve İngiltere’de ofisleri bulunmaktadır.

Bu sayfa 989 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular