image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu İstanbul Dilekçe İle Vize Başvurusu Kabul Eder Mi?

İngiltere Konsolosluğu İstanbul dilekçe ile vize başvurusu kabul etmemektedir. İngiltere vizesi başvurularının doğrudan İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna yapılmaları mümkün değildir. Vize başvurularının nasıl yapılabilecekleri ve başvurularda gerekenler hakkında firmamız uzmanları ile irtibata geçerek bilgi edinebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul dilekçe ile vize başvurusu kabul etmemektedir. Türkiye Cumhuriyeti içerisinde bulunan İngiltere temsilciliği birimleri arasında vize başvurularını değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisi İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna verilmiştir fakat başvuruların doğrudan bu temsilcilik birimine yapılmaları mümkün olmamaktadır. İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmesi için takip edilmesi gereken prosedürler mevcuttur. Vize başvurularının gereksinimleri, başvuru süreci ve prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul dilekçe ile vize başvurusu kabul etmemekte olsa da vize başvurularında başvuru dosyalarına eklenebilecek dilekçeler mevcuttur. Bunlar arasında kişinin İngiltere’ye gerçekleştireceği seyahatin hangi tarihler arasında ve hangi amaçla gerçekleşeceği, seyahatin (İngiltere’ye gidiş, İngiltere’de geçirilen süre ve özellikle de İngiltere’den çıkış esnasında oluşacak) masraflarının nasıl karşılanacağı gibi esasların belirtilmesi için kullanılabilecek dilekçelerden bahsedilebilmektedir. Bu dilekçeler İngiliz Konsolosluğuna hitaben ve İngilizce olarak yazılmaktadırlar. Firmamız uzmanları ile görüşerek başvurularda kullanılabilen dilekçelerin içerikleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuruları karmaşık yapıda olan başvurulardır. Başvuru dosyalarının titizlikle hazırlanmaları ve başvuru prosedürlerinin özenle takip edilmesi başvuruların olumsuz sonuçlanma olasılığını düşürebilmek açısından önem teşkil etmektedir. Bu açıdan başvuru sahiplerinin CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanmaları başvuruların mümkün olan en eksiksiz ve mevcut prosedürlere en uygun şekilde yapılmasını sağlayabilecek ve başvurularının olumsuz sonuçlanması olasılığını düşürebilecektir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti sunmakta olan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimize gelerek irtibata geçebilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 860 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular