image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu İstanbul Adres Bilgileri Nedir?

İngiltere Konsolosluğu İstanbul adres bilgileri İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğunun yerini bildirmesinin haricinde vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilere fayda sağlayabilecek bir bilgi değildir. İngiltere vizesi başvuruları kişilerin doğrudan başkonsolosluğa müracaat etmesi ile yapılmamaktadır. CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek vize başvurularında izlenmesi gereken prosedürler hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul adres bilgileri olarak İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğunun adresi olan Meşrutiyet Caddesi, No:34, Tepebaşı, Beyoğlu, İstanbul gösterilebilmektedir. İngiltere vatandaşları Türkiye’de bulunmaları gereken süre boyunca bu temsilciliğe müracaat ederek yardım talebinde bulunabilmektedirler.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul adres bilgileri İstanbul’da bulunan İngiltere temsilcilik biriminin niteliğinden bağımsız olarak vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilere herhangi bir fayda sağlayabilecek bir bilgi değildir. Bu durum vize başvurularının ve benzeri idari işlerin başkonsolosluğa bireysel müracaatta bulunulması ile yapılamıyor olmasıdır. İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmesi için izlenmesi gereken prosedürler mevcuttur.

Vize başvurusunda bulunulabilmesi için oluşturulacak olan başvuru dosyalarında bulunması gereken bazı belgeler bulunmaktadır. Firmamız aracılığı ile yapılan başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine bu belgelerin tam bir listesini tedarik edeceklerdir. Başvurunun yapılabilmesi için bu belgeler toplanmalı, tercümesi gereken belgelerin tercümeleri yapılmalı vb. diğer gerekli işlemler yerine getirilmelidir. Uzmanlarımız ile iletişim halinde alınacak olan randevunun gün ve saatinden önce başvuru dosyası tamamlanmalıdır. Tamamlanan başvuru dosyası başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahipleri tarafından elden teslim edilmektedir. Başvuru prosedürleri hakkında daha detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu noktada anlaşılması gereken husus başvuru dosyalarının doğrudan İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilmelerinin mümkün olmadığıdır. Bu sebepten dolayı İngiltere Konsolosluğu İstanbul adres bilgileri başvuruların yapılabilmesi için gerekmemektedir.

CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 1000 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular