image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu İngilizce Mülakat Yapar Mı?

İngiltere Konsolosluğu İngilizce mülakat yapmakla birlikte İngilizce konuşamayan ya da konuşmakta zorlanan başvuru sahiplerinin bu görüşmelerde tercüman isteyebilmesi mümkündür.

İngiltere Konsolosluğu İngiltere vizesi başvurularının doğrudan yapılabilmesinin mümkün olmadığı bir temsilciliktir. İngiltere vizesine başvuru yapacak başvuru sahibine sağlanacak olan ve kişinin şahsi durumuna göre başvurusunda bulunması gereken belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, bunların tercümelerinin yaptırılıp, bütün formların doldurulup, vize/başvuru ücretlerinin ödenmesinden ve bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra parmak izi ve fotoğrafın alınması yani biyometrik bilgilerin alınmasını sağlamak ve bununla birlikte randevu öncesinde hazır hale getirilmiş olan başvuru dosyasının ve biyometrik bilgilerin İngiltere Konsolosluğuna incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak için başvuru sahibince teslim edilmesi ve kişiye en yakın başvuru merkezinden uzmanlarımızca randevu alınmasıyla başvuru gerçekleştirilebilir.

İngiltere Konsolosluğu İngilizce mülakat yapmakla birlikte İngilizce konuşamayan ya da konuşmakta zorlanan başvuru sahiplerinin bu görüşmelerde tercüman isteyebilmesi mümkündür. Her İngiltere vizesi türünde mülakat zorunlu olmayıp başvuru sahiplerinin çağrılması konsolosluğun takdirine kalmıştır. Konsolosluğun gerekli görmesi, başvuru dosyasında eksiklik olması, başvurunun ikna edici olmaması, gidiş amacıyla vize türünün tam olarak uyuşmaması gibi hallerde başvuru sahipleri mülakata çağrılabilecektir.

Başvurusunu firmamız uzmanlarıyla gerçekleştiren başvuru sahipleri başvuru aşamalarında olduğu üzere mülakat sürecinde de İngiltere vize ve göçmenlik hukukunda uzmanlaşmış ekibimizden profesyonel destek alabilmektedir. Vize başvurularında tüm aşamalarda detaylı bilgi ve danışmanlık almak üzere CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2069 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular