image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Gaziantep İletişim Bilgileri Nedir?

Gaziantep’te İngiltere temsilcilik birimi olmamasından dolayı İngiltere Konsolosluğu Gaziantep iletişim bilgileri de bulunmamaktadır. Gaziantep içerisinde böyle bir birim bulunsaydı dahi İngiltere temsilciliklerinin iletişim bilgileri kullanılarak vize başvurusunda bulunmak, vize başvuru randevusu almak veya vize başvurularının sonuçlarını öğrenmek mümkün olmayacaktır.

İngiltere Konsolosluğu Gaziantep iletişim bilgileri bulunmamaktadır. Bununla birlikte göz önünde bulundurulması gereken husus, Gaziantep’te İngiltere temsilcilik birimi bulunması durumunda da vize başvurularının direkt başvuru yapılması ile mümkün olmadığıdır. Türkiye içerisinde bulunan temsilciliklere doğrudan müracaat edilmesi mümkün değildir.

İngiltere Konsolosluğu Gaziantep iletişim bilgileri bulunsaydı dahi vize başvuru randevusu almak için kullanamayacaktır. Vize başvuru randevuları İngiltere Vize ve Göçmenlik Dairesinin (UK Visas & Immigration) resmi web sitesinden alınmaktadırlar. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahipleri ile iletişime halinde başvuru randevusunu alacaklardır.

İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmeleri için uzmanlarımız tarafından sağlanacak belge listesindeki belgelerin toplanması, tercümesi gereken belgelerin tercümelerinin yapılması, vize/başvuru ücretinin ödenmesinin ardından başvuru formunun İngilizce olarak doldurulması gerekmektedir. Başvuruda öncelikli/hızlandırılmış servisler kullanılacak ise bu servislere ait prosedürlerin de ayrıca izlenmesi gerekir. Başvuru dosyası uzmanlarımız ile iletişim halinde alınacak randevudan önce tamamlanmalıdır. Tamamlanan başvuru dosyaları alınmış olan randevunun gün ve saatinde başvuru sahipleri tarafından İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmektedirler. Başvuru dosyaları ile birlikte başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğrafları ve parmak izleri) de teslim edilmelidir. Vize başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu Gaziantep iletişim bilgileri olmamasına rağmen Gaziantep içerisinde İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır. Gaziantep içerisinden başvuruda bulunmak isteyen kişilerin başvuru dosyaları bu merkeze teslim edilebilmektedir.

2006'dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services'in vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak irtibata geçebilirsiniz. Firmamızın uzmanları ile görüşerek İngiltere vizesi başvuruları ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi alabilir, sunduğumuz danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 1664 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular