image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu E-mail İle Başvuru Kabul Eder Mi?

İngiltere Konsolosluğu e-mail ile başvuru kabul etmeyip başvurular İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla kabul edilmektedir.

İngiltere vize başvuru prosedürüne uygun olarak başvuru yapabilmek için öncelikle başvuru yapılacak olan İngiltere vizesi türünün doğru saptanabilmesi gerekmektedir. Bunun ardından başvurusunu CSS Legal uzmanlarıyla yapan kişilerin başvuru dosyasının hazırlanması aşamasına geçilebilecektir. Danışmanlarımız tarafından kişiye sağlanacak olan ve onun şahsi durumu ile İngiltere’ye gidiş amacına uygun olarak hazırlanan evrak listesindeki belgelerin toplanmasına, bunların tercümelerinin yaptırılıp, bütün formların doldurulup, gerekli vize başvuru ücretlerinin ödenmesinin ardından başvuru yapılabilecektir. Bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra biyometrik bilgilerin (parmak izleri, fotoğraf) ve başvuru dosyasının teslim edilebilmesi için uzmanlarımız tarafından randevu alınması ve bu randevuya katılarak parmak izleri, fotoğraf ve başvuru dosyasının İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahibi tarafından teslim edilmesi gerekir.

Yukarıda bahsedildiği üzere İngiltere Konsolosluğu e-mail ile başvuru kabul etmeyip başvurular İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla kabul edilmektedir. Dosya hazırlığından başvuru merkezinden vize başvurusu için randevu alınmasına dek her aşamada CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanları detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Titizlikle hazırlanacak bir dosya ile başvuru yapmak ve olumsuz sonuç alma ihtimalinizi azaltabilmek için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 955 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular