image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Danışma Hattı Numarası Nedir?

İngiltere Konsolosluğu danışma hattı bulunmamakta olup konsolosluk ya da başvuruların yapıldığı İngiltere Vize Başvuru Merkezinden danışmanlık hizmeti almak mümkün değildir.

İngiltere vizesi başvuruları uzmanlarımızla yapılacak ilk görüşmenin sonunda başvuru sahibinin gidiş amacı, kişisel şartları gibi hususları göz önünde bulundurarak vize türünü tespit etmesinin ardından uzmanlarımızın kişiye özgü hazırlayacağı belge listesi verilmektedir. Bunun ardından başvuru sahibinin gerekli evrakları toplayarak danışmanına iletmesi gerekir. Bunun ardından başvuru sahibinin evraklarının tercüme edilmesi, başvuru harcı ve diğer ödemelerin yapılması, başvuru formunun doldurulması ve başvuru dosyası ile biyomerik bilgileri teslim etmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınması gerekir. Bu işlemlerle ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmetinin alınabileceği bir İngiltere Konsolosluğu danışma hattı bulunmamakta olup konsolosluk ya da başvuruların yapıldığı İngiltere Vize Başvuru Merkezinden danışmanlık hizmeti almak mümkün değildir.

CSS Legal uzmanlarımız İngiltere vizesi için gerekli evrakların toplanması, evrakların tercümelerinin yapılması, dosya hazırlığı, formun doldurulması, randevu alınması gibi tüm işlemlerde profesyonel destek sağlamaktadır. Türkiye’de Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Bursa ve Gaziantep illerinde bulunan merkezlerden hangisi başvuru sahibine daha yakınsa uzmanlarımız ona göre randevu alarak başvurunun yapılmasını sağlayacaktır.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1901 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular