image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Çeviri Belgeleri İster Mi?

İngiltere Konsolosluğu çeviri belgeleri de İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinden istemektedir.

Türkiye’de ikameti bulunan ve Türkiye’den İngiltere vizesi başvurusu yapmak isteyen kişiler İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Bursa, Adana ve Antalya’da bulunan vize başvuru merkezlerine başvuru belgelerinin toplanması, bu belgelerin çevirilerinin yapılması, varsa başvuru/vize ücretinin yatırılması, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğuna değerlendirilmesi için gönderilmek üzere başvuru merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemlerin yapılmasının ardından müracaat edebilirler.

Yukarıda bahsedilen başvuru prosedüründen de anlaşıldığı üzere başvuru belgeleri ile birlikte İngiltere Konsolosluğu çeviri belgeleri de başvurularda başvuru sahiplerinden istemektedir. Başvuru sahibinin belgeleri genel olarak Türkçe olduğu için konsolosluk vize memurlarının değerlendirme yapabilmesi için çevirilerinin de başvuru dosyasında bulunması gerekir.

Başvurusunu CSS & Co Legal Services ile gerçekleştiren başvuru sahiplerine başvuru yapacakları İngiltere vizesi türüne göre uzmanlarımız evrak listesi temin etmektedir. Uzmanlarımız, gerekli olması halinde, bu evrak listesinde yazan evraklara ek olarak çeşitli belgeleri başvuru sahibinden talep edebilecektir. Başvuruda eksiklik olmaması ve bazı hususların daha net anlaşılabilmesi için dosyada başka evrakların yer alması gerekebilir. Bunların yanında ek evraklar dâhil tüm dokümanların tercümesi firmamız tarafından yaptırılarak dosyanın son şeklini alması da sağlanmaktadır. Tercümeler için uzmanlarımız belgeler firmamızca belirlenen limitleri aşmadığı takdirde başvuru sahiplerinden ekstra ücret talep etmemektedirler.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 931 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular