image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Çağrı Merkezi Var Mıdır?

İngiltere Konsolosluğu çağrı merkezi bulunmamakta olup konsolosluk ya da başvuru merkezleri başvuru sahiplerine telefonla veya başvuru esnasında danışmanlık hizmeti sunmamaktadır.

Vize başvurusu yapabilmek için geçerli bir pasaportu bulunan kişiler, İngiltere vizesi almak için uyulması gereken diğer prosedürlere geçebilirler. Öncelikle yapılması gereken, başvuru yapılacak olan İngiltere vizesi türünü belirlemektir. Bunun ardından başvuruda vizenin şartlarının sağlandığını gösteren bazı belgelerin dosyaya eklenmesi gerekir. Ayrıca bu belgelerin tercümelerinin de dosyaya konması gerekmektedir. Başvuru/vize ücretinin yatırılmasının ardından başvuru formunun eksiksiz doldurulmuş olması gerekmektedir. Başvuru için gerekli olan her şey hazırlandıktan sonra uzmanlarımız tarafından alınan başvuru randevusunda başvuru dosyası ile biyometrik bilgiler İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilerek başvuru süreci tamamlanabilir. Başvuru merkezine dosya teslim edilirken biyometrik bilgiler de verilmelidir. Biyometrik bilgiler, yüzün yakın plandan ve beyaz fonda bir fotoğrafı ile parmak izlerinden oluşmaktadır. Bu bilgilerin alınması başvuru sürecinin önemli bir parçasıdır ve geçerli bir başvuru yapılabilmesi için mutlaka alınmalıdır.

Yukarıda prosedürlere uygun bir başvuru yapabilmek için İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından bilgi ve danışmanlık alınabilir. Bilgi ve danışmanlık için İngiltere Konsolosluğu çağrı merkezi bulunmamakta olup konsolosluk ya da başvuru merkezleri başvuru sahiplerine telefonla veya başvuru esnasında danışmanlık hizmeti sunmamaktadır. Bu nedenle danışmanlık almak için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek başvuru prosedürüne uygun bir başvuru yapabilir, olumlu sonuç alma ihtimalini arttırabileceğiniz bir başvuru yapabilirsiniz.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1144 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular