image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Beyoğlu Adresi Nedir?

İngiltere Konsolosluğu Beyoğlu adresi, Kamer Hatun Mahallesi, Meşrutiyet Cd. No:34, 34435 Beyoğlu/İstanbul’dur.

İngiltere vizesi başvurusu yapacak kişiler bilmelidir ki; başvuru yapılacak vize türünün doğru belirlenmesi ve dolayısıyla başvuru formunun doğru şekilde doldurulabilmesi oldukça önem arz erder. Bununla birlikte kişinin başvuru yapacağı vizenin şartlarını karşılayabildiğini belgeleyebilmesi için bir başvuru dosyası hazırlanması gerekir. Başvuru dosyasına konacak belgelerin tercümeleri de dosyada yer almalıdır. Danışmanınız tarafından size sağlanmış olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, ilgili başvuru formları İngilizce doldurulup, varsa harç ve ödemeler tamamlandıktan sonra eğer öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyacınız varsa bunlar ile ilgili işlemler yapıldıktan sonra yine danışmanlarınızla irtibat halinde alınmış olacak randevunuzun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyanızın incelenmek üzere konsolosluğa gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. İngiltere Vize Başvuru Merkezinden danışmanınız tarafından alınan randevuda başvuru dosyası ile biyometrik bilgileri teslim ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu Beyoğlu adresi, Kamer Hatun Mahallesi, Meşrutiyet Cd. No:34, 34435 Beyoğlu/İstanbul’dur. Ancak yukarıda da bahsettiğimiz üzere İngiltere Konsolosluğuna vize başvurusu yapılamamaktadır. Başvurular İstanbul’daki İngiltere Başkonsolosluğunda değerlendirilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla yapılabilmektedir. Bu merkezler İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Bursa, Adana ve Antalya illerinde bulunmaktadır. Bu başvuru merkezlerinden herhangi birine başvuru yapmak isteyen kişiler CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek detaylı bilgi ve danışmanlık alabilirler. 

CSS Legal, ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1047 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular