image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Antalya Telefon Üzerinden Vize Başvurusu Yapılabilir Mi?

İngiltere Konsolosluğu Antalya telefon hattı aranarak vize başvurusunda bulunulması, vize başvuru randevusu alınması veya vize başvurularının sonuçlarının öğrenilmesi mümkün olmamaktadır. Bu işlemler Türkiye’de bulunan diğer İngiltere temsilcilik birimleri aranarak da yapılamamaktadır.

İngiltere Konsolosluğu Antalya telefon numarası üzerinden vize başvuru randevusu almak, vize başvurusunda bulunmak vb. işlemlerin gerçekleştirilmesi mümkün değildir. Her şeyden önce vize başvuruları için alınması gereken randevular doğrudan Antalya’da bulunan İngiltere Muavin Konsolosluğu veya diğer İngiltere temsilcilik birimlerinden değil İngiltere Vize ve Göçmenlik Kurumunun (UK Visas & Immigration) resmî web sitesinden alınmaktadır. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahipleri ile iletişime geçerek başvuru randevusunu alacaklardır.

İngiltere Konsolosluğu Antalya telefon vize başvurularında başvuru sahiplerine gereken bir bilgi değildir.  Vize başvuruları doğrudan İngiltere temsilciliği birimlerine yapılmamaktadır.  Vize başvurularının yapılması için başvuru dosyaları hazırlanması gereklidir. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız tarafından başvuru dosyalarının oluşturulması için gerekenlerin tam bir listesini başvuru sahiplerine sunacaklardır. Gerekli belgeler toplandıktan, tercümesi gerekli belgelerin tercümeleri yapılıp dosyaya eklendikten, var ise ize/başvuru ücretleri ödendikten ve başvuru formu doldurulduktan sonra vize başvuru randevusu alınmalıdır. Vize başvuru dosyası uzmanlarımız ile iletişim halinde alınacak olan randevudan önce tamamlanmalı, randevunun gün ve saatinde başvuru sahipleri tarafından İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmelidir. Başvuru dosyaları ile birlikte başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) de sunulmalıdır. Vize başvurularının gereksinimleri ve başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu Antalya telefon numarası ile başvuruların sonuçlarının edinilmesi mümkün olmamaktadır. İngiltere vizesi başvurularının sonuçları başvuruda teslim edilen pasaport ve diğer evraklar ile birlikte başvurunun yapıldığı İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınabilmektedir. Antalya içerisinde başvuru merkezi bulunduğundan dolayı bu ilde ikamet eden başvuru sahipleri vize sonuçlarını bu merkezden temin edebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere vizeleri, vize başvuru süreçleri, göçmenlik kuralları hakkında her konuda detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 973 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular