image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Ankara Antlaşması Başvurularını Değerlendirirken Nelere Dikkat Eder?

İngiltere Konsolosluğu Ankara Antlaşması başvurularını değerlendirirken başvuru dosyasının ikna edici olup olmadığı, gidiş amacıyla vize türünün uyuşup uyuşmadığı, kişinin şartları yeterli olacak ölçüde sağlayıp sağlamadığı gibi hususlara göre değerlendirir.

İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, başvuru formları doldurulup, ilgili vize/başvuru ücreti ödemesi yapıldıktan sonra öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlarla ilgili işlemler tamamlandıktan sonra danışmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinde başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiltere Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. İngiltere Vize Başvuru Merkezi, Türkiye’de Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Bursa, Adana ve Antalya illerinde bulunmaktadır. Bu şehirlerden başvuru sahibine en yakın olanından kişi için en uygun gün ve saatte alınacak olan randevuya katılarak yine uzmanlarımızca hazırlanmış olan başvuru dosyası ile başvurusunu gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

Yukarıdaki başvuru prosedürü Ankara Antlaşması başvurularında da geçerlidir. İngiltere Konsolosluğu Ankara Antlaşması başvurularını değerlendirirken başvuru dosyasının ikna edici olup olmadığı, gidiş amacıyla vize türünün uyuşup uyuşmadığı, kişinin şartları yeterli olacak ölçüde sağlayıp sağlamadığı gibi hususlara göre değerlendirir. İngiltere Vize Başvuru Merkezlerinden birine yapılan Ankara Antlaşması başvuruları İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilerek buradaki vize memurlarınca değerlendirilerek bir sonuca bağlanmaktadır. Başvurunun değerlendirilmek üzere konsolosluğa gönderilmesine kadar her tür vize işleminde detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 869 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular