image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Adresi Nedir?

İngiltere Konsolosluğu adresi başvuru sahibinde olsa dahi İngiltere vizesi başvuruları buraya yapılamayıp İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılması gerekmektedir.

Türkiye’den yapılan İngiltere vizesi başvuruları İngiltere Konsolosluğuna doğrudan yapılamayıp İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla konsolosluğa yapılabilmektedir. Bu başvurular, CSS Legal uzmanlarınca sağlanacak olan belge listesine göre belgelerin toplanması, tercümelerin yapılması, başvuru/vize ücretinin ödenmesi, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmesi için gönderilmek üzere başvuru merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemlerin yapılmasıyla gerçekleştirilmektedir. Bu başvuru sürecinde İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi ve profesyonel destek almak üzere CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz.

Yukarıdaki bilgilerden de anlaşıldığı üzere İngiltere Konsolosluğu vize başvurularını doğrudan almamakta İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa başvuru merkezleri aracılığıyla kabul etmektedir. Dolayısıyla İngiltere Konsolosluğu adresi bilinse dahi İngiltere vizesi başvuruları buraya yapılamayıp İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılması gerekmektedir. Başvuru merkezine uzmanlarımızın aldığı randevuya katılıp başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler teslim edilerek vize başvurusu gerçekleştirilebilecektir. Başvuru işlemlerinde profesyonel destek almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 866 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular