image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere İş Vizesi Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

İngiltere iş vizesi başvuru formu, başvuru dosyasında mutlaka bulunması gereken belgeler arasındadır.

Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesinde bulunan belgelerin derlenmesi, tercümesi gereken belgelerin tercümelerinin yapılması, vize/başvuru ücretinin ödenmesinin ardından başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Uzmanlarımız ile iletişim halinde alınacak olan randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak olan başvuru dosyasının başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiliz Konsolosluğu tarafından değerlendirilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine bizzat başvuru sahiplerince teslim edilmesi ile başvuru süreci tamamlanmaktadır.

İngiltere iş vizesi başvuru formu, başvuru dosyasında mutlaka bulunması gereken belgeler arasındadır. Başvuru formu olmadan başvuruların tamamlanması mümkün değildir.

İngiltere iş vizesi başvuru formu Türkçe doldurulamaz. Bu formun İngilizce doldurulması gerekmektedir. Bu noktada başvuru sahipleri iyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip olsalar da başvuru süreçlerine ve göçmenlik kurallarına hâkim olamayacaklarından dolayı başvuru formunun doldurulması esnasında hata yapmaları olasılığı oldukça yüksektir. Bu süreçte oluşabilecek hatalar başvurunun reddi ile sonuçlanabilecektir. Bu açıdan firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanmanız başvuru formunuzun mümkün olan en doğru şekilde doldurulmasını sağlayacaktır.

İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvuruları olumlu sonuç alınması oldukça zor olan, karmaşık yapıdaki başvurulardır. İngiltere iş vizesi başvuru formu hatalı veya eksik doldurulur ise başvurunun reddedilmesine söz konusu olabilmektedir. Firmamız uzmanlarının bilgi birikimi ve tecrübelerinden yararlanmanız başvurularınızdan olumlu sonuç alma ihtimalini yükseltecektir.

CSS & Co Legal Services, 2006'dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmıştır. Firmamız uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilir, İngiltere Çalışma Vizesi başvuru formu, vize başvuruları, vize başvuruları için gereken belgeler, İngiltere vizesi ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 1144 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular