image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Evlilik Vizesi Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere Evlilik Vizesi ücreti çeşitli etmenlere göre farklılık gösterebilmektedir. Firmamız uzmanları ile irtibata geçerek İngiltere Evlilik Vizesi ücreti hakkında güncel ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi ücreti içerisinde yer alan en önemli ücretlerden birisi vize/başvuru harcıdır. Vize/başvuru harcının yatırılması başvuru dosyasında mutlaka bulunması gereken vize başvuru formunun doldurulabilmesi için gereklidir. Vize başvuru formu doldurulmadığı halde vize başvurusunun tamamlanması mümkün olmayacaktır. Vize/başvuru harcı, vize başvuru formu ve bu formun doldurulması hakkında detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi ücreti içerisinde sayılabilecek bir diğer ücret ise vize başvurusunda öncelikli servislerden yararlanılır ise ortaya çıkmaktadır. İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin ihtiyaç duymaları durumunda yararlanabilecekleri ve bu vize türlerine özgü öncelikli servis Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis (Settlement Priority Visa Service)’dir. Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis, yerleşim kapsamlı vize başvurularının ortalama değerlendirme süresi olan 12 hafta (3 ay/90 gün) içerisinde değil 15 iş günü içerisinde sonuçlanmasına olanak tanıyabilmektedir. Bu servis kullanıldığı takdirde başvuru sahibinin ödemesi gereken ek bir ücret bulunmaktadır. Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servisin ücretlendirilmesi ve kullanımı hakkında detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi ücreti bazı etmenler uyarınca değişebilmektedir. Bu etmenlerden birisi, vize ücretlerinin dolar kuru üzerinden Türk Lirasına çevrilerek işlem görüyor olmalarıdır. Buna bağlı olarak dolar kurunda oluşabilecek herhangi bir değişiklik vize ücretini de etkilemektedir. Aynı zamanda her yıl 5 Nisan'da İngiltere'de mali yılın sona ermesi ve yeni mali yılın başlaması da vize ücretini etkilemektedir. Yeni mali yılın başlangıcı ile vergiler, harçlar vb. ücretlerde yaşanabilecek artışlar vize ücretlerinin de artmasına sebep olmaktadır. Vize ücretlerinin sürekli değişim halinde oldukları göz önüne alındığında başvuru sahiplerinin danışmanlık hizmeti alarak vize ücretleri hakkında en güncel bilgilere ulaşmaları herhangi bir zarara uğramamaları açısından önemlidir. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek vize ücretleri hakkında en güncel bilgilere ulaşabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006'dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. Firmamız uzmanları ile irtibata geçmek, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayabilir veya ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfa 1018 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular