image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Evlilik Vizesi Sınavı Soruları Nereden Bulunabilir?

İngiltere Evlilik Vizesi sınavı soruları hakkında CSS Legal doğrudan danışmanlık hizmeti sunmamakla beraber gerekli yönlendirmeler konusunda başvuru sahiplerine yardımcı olmaktadır.

İngiltere Evlilik Vizesi sınavı soruları bağlamında bahsedilebilecek ilk sınav bazı İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin İngilizce dil bilgisi yeterlilik şartını sağladıklarını ispat etmek için girmeleri gereken IELTS Life Skills sınavıdır. IELTS Life Skills sınavından başarılı olunması başvuruların yapılması için şarttır. IELTS Life Skills sınavı puan bazlı sistem ile değerlendirilmemektedir, yani bu sınavdan kişinin yalnızca "başarısız" ya da "başarılı" olması mümkün olmaktadır. Başarısız olunması halinde sınava tekrar girilmesi mümkündür. Başarılı olanlar ise 2 yıl boyunca sınava tekrar giremezler.

İngiltere Evlilik Vizesi sınavı olarak aynı zamanda sürekli oturum izni veya İngiltere vatandaşlığı başvurularında girilmesi gereken Life in the UK (İngiltere'de Yaşam) sınavıdır. Life in the UK sınavında başarılı olunması sürekli oturum izni veya İngiltere vatandaşlığı başvurularının yapılabilmesi için gereklidir. Sürekli oturum izni veya İngiltere vatandaşlığı alınması hakkında her tür konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Başvuruların olumlu sonuçlanabilmesi için başvuru dosyalarının titizlikle hazırlanması gerekmektedir ve başvurularda sağlanması gereken şartlar oldukça fazladır. Bu bağlamda başvuru sahiplerinin danışmanlık hizmeti almaları başvurularının olumlu sonuçlanması olasılığını arttırabilmek açısından önemlidir.

CSS Legal İngiltere Evlilik Vizesi sınavı soruları hakkında doğrudan danışmanlık hizmeti sunmamakla birlikte gerekli yönlendirmeler konusunda başvuru sahiplerine yardımcı olunmaktadır. Firmamız vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçerek vize başvuruları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında 2006’dan beri danışmanlık hizmeti sunmakta olan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 1708 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular