image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Evlilik Vizesi Şartları Nelerdir?

İngiltere Evlilik Vizesi şartları arasında başvuru sahibinin sağlaması gereken İngilizce dil bilgisi yeterlilik şartı, İngiltere'de bulunan kişinin sağlaması gereken maddi yeterlilik şartı vb. bulunmaktadır. İngiltere Evlilik Vizesi şartları hakkında firmamız uzmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diğer İngiltere vizesi başvurularında olduğu gibi İngiltere Evlilik Vizesi başvurularında da sağlanması gereken çeşitli şartlar bulunmaktadır. Bu şartların ne oldukları, İngiltere Evlilik Vizesi başvuru süreci ve evlilik vizesi başvurularının gereksinimleri hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi şartları arasında İngiltere'de bulunan kişilerin İngiltere'ye yerleşecek eşlerinin masraflarını üstlenebileceklerini göstermek için sağlamaları gereken maddi yeterlilik şartı mevcuttur. Bu şartın sağlanabilmesi için kişinin yıllık gelirinin en az £ 18.600,00 miktarında olması ya da toplamda en az £ 62.500.00 miktarında birikim sahibi olduğunu gösterebilmesi gerekmektedir. Maddi yeterlilik şartının sağlanmasında üçüncü bir kişinin başvuru sahibinin masraflarını üstlenmesi/başvuru sahibine sponsor olması söz konusu olmamaktadır. Maddi yeterlilik şartının hangi belgelerle ispatlanabileceği ve ispatlanması için gerekenler hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi şartları arasında başvuru sahibinin sağlaması gereken İngilizce dil bilgisi yeterlilik şartı ile başvuru sahibinin İngiltere'de bulunmakta olan partnerinin sağlaması gereken maddi yeterlilik şartı aranmaktadır. İngilizce dil bilgisi şartının sağlanabilmesi için başvuru sahibinin en az A1 seviyesinde İngilizce biliyor olduğunu kanıtlaması gerekmektedir. Başvuru sahipleri, IELTS Life Skills sınavında başarılı olmaları durumunda bu şartı sağlamış olurlar. 

İngiltere Evlilik Vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıda başvurulardır. Başvuruların olumlu sonuçlanabilmesi için İngiltere Evlilik Vizesi şartları sağlanmalı ve başvuru dosyası titizlikle hazırlanmalıdır. Bu açıdan başvuru sahiplerinin CSS & Co Legal Services’in sunduğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanmaları başvurularının mümkün olan en eksiksiz şekilde yapılmasını sağlayabilecek ve olumlu sonuç alınması olasılığını yükseltecektir.

CSS & Co Legal Services, Türkiye’de ve İngiltere’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet sunan bir danışmanlık şirketidir. CSS Legal, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak firmamız uzmanları ile iletişime geçebilir, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 910 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular