image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Evlilik Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

İngiltere Evlilik Vizesi için gerekli evraklar hakkında detaylı bilgi almak için CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine gerekli evrakların tam bir listesini sunacaklardır.

Diğer İngiltere vizesi başvurularında olduğu gibi İngiltere Evlilik Vizesi başvurularında da başvuru dosyasında bulunması gereken evraklar vardır. Gerekli evraklar, evrakların tercümeleri, vize başvuru formu, kişinin biyometrik bilgileri vb. evraklar başvuru dosyasının tamamlanması açısından önem taşımaktadır. Firmamız aracılığı ile başvuruda bulunmanız durumunda uzmanlarımız gerekli belgelerin tam bir listesini takdim edeceklerdir.

İngiltere Evlilik Vizesi için gerekli evraklar arasında başvuru sahiplerinin yeterli İngilizce dil bilgisi sahibi olduklarını belgelemek için kullanabilecekleri evraklar da yer almaktadır. İngiltere Evlilik Vizesi başvurusunda bulunanların en az A1 seviyesinde İngilizce biliyor olmaları gereklidir ve bu hususu IELTS Life Skills sınavına girerek ispat etmelilerdir.

İngiltere Evlilik Vizesi için gerekli evraklar arasında başvuru sahibinin İngiltere’de bulunan eşi tarafından sağlanması gereken maddi yeterlilik şartının sağlandığını ispat etmek için kullanılabilecek belgeler de yer almaktadır. Bu durumda İngiltere’de bulunmakta olan kişinin yıllık £ 18.600,00 geliri olduğunu ya da toplamda en az £ 62.500.00 miktarında birikim sahibi olduğunu kanıtlaması gerekmektedir. Bu şartın sağlandığının hangi belgeler kullanılarak kanıtlanabileceği konusunda firmamız uzmanlarından bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi kapsamında yer alan vize başvurularında ispat edilmesi gereken en temel hususlardan birisi birlikteliğin gerçek olduğudur. Bu durumun ispatı için kullanılabilecek belgeler başvurulan vize türüne göre değişebilmektedir. Örneğin, Evli Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında başvuru dosyasına eklenmesi gereken belgeler arasında evlilik cüzdanı yer almaktadır. Nişanlı Çiftler ve Evli Olmayan Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizelerinde ise bu hususun ispatı çok daha zordur. Başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanmaları ikna edici bir dosya oluşturulabilmesi açısından önem taşımaktadır.

İngiltere Evlilik Vizesi başvuruları olumlu sonuç alınması zor olan, oldukça karmaşık yapıda başvurulardır. Başvuru dosyalarında herhangi bir hata veya eksiklik bulunması durumunda vize reddi alınabildiği bilinmektedir. İngiltere Evlilik Vizesi için gerekli evraklar hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi almanız ve firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanmanız başvurularınızın mümkün olan en eksiksiz şekilde yapılmasını sağlayacak ve olumlu sonuç alınması olasılığını arttıracaktır.

CSS & Co Legal Services, Türkiye’de ve İngiltere’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek İngiltere Evlilik Vizesi için gerekli evraklar, İngiltere Evlilik Vizesi, İngiltere vizeleri, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi almak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayabilirsiniz.

Bu sayfa 1133 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular