image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Evlilik Vizesi Formu Nasıl Doldurulur?

İngiltere Evlilik Vizesi formu, İngiltere Evlilik/Yerleşim Vizesi başvurularında başvuru dosyasında mutlaka bulunması gereken belgeler arasındadır.

İngiltere Evlilik Vizesi başvuruları firmamız aracılığı ile yapıldıkları takdirde uzmanlarımız tarafından başvuru sahiplerine gerekli belgelerin tam bir listesi sunulacaktır. İngiltere Evlilik Vizesi başvurularının yapılması için bu listedeki belgelerin derlenmesi, tercümesi gerekli olan belgelerin tercümelerinin yapılması, vize/başvuru harcı yatırıldıktan sonra İngiltere Evlilik Vizesi formu doldurulması gerekmektedir. Uzmanlarımız ile iletişim halinde alınacak olan randevunun gün ve saatinden önce tamamlanmış olacak başvuru dosyasının kişinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) eşliğinde İngiltere Vize Başvuru Merkezine bizzat başvuru sahiplerince teslim edilmesi ile başvuru süreci tamamlanmaktadır.

Evlilik vizesi başvuru sürecinde başvuru dosyasında yer alması gereken en önemli belgelerden birisi İngiltere Evlilik Vizesi formu olacaktır. Başvuru formunun doldurulmaması durumunda başvurunun tamamlanması mümkün değildir.

İngiltere Evlilik Vizesi formu İngilizce doldurulmalıdır, Türkçe doldurulamaz. İngiltere Evlilik Vizesi başvurularında İngilizce dil bilgisi şartı aranmaktadır, yani başvuru sahiplerinin iyi seviyede İngilizce biliyor olmaları başvuruda bulunabilmeleri için gereklidir. Bununla birlikte başvuru sahipleri iyi seviyede İngilizce biliyor olsalar dahi vize başvuru prosedürlerine hâkim olamayacaklarından dolayı vize başvuru formunu kendileri doldurmaları durumunda formda hatalar veya eksiklikler oluşabilecektir. Başvuru formunda herhangi bir hata veya eksiklik bulunması durumunda vize başvurusu olumsuz sonuçlanacaktır. Başvuru formunun nasıl doldurulacağı konusunda detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıda başvurulardır. Bundan dolayı başvuru sahiplerinin danışmanlık hizmeti almaları başvuru dosyalarının mümkün olan en eksiksiz şekilde hazırlanmasını sağlayacak ve başvurularının olumlu sonuçlanma olasılığını arttırmaktadır. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek İngiltere Evlilik Vizesi formu, başvuru formunun doldurulması ve içeriği hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere Evlilik Vizesi formu, İngiltere Evlilik Vizesi başvuruları, İngiltere vizeleri, vize başvuru süreçleri, göçmenlik kuralları hakkında her konuda detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 1150 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular