image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Evlilik Vizesi Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Diğer İngiltere vizesi başvurularında olduğu gibi İngiltere Evlilik Vizesi başvurularında da başvuru dosyasına eklenmesi gereken bazı belgeler bulunur. İngiltere Evlilik Vizesi başvuru formu bu belgelerden birisidir.

İngiltere Evlilik Vizesi başvuruları firmamız aracılığı ile yapıldıkları takdirde firmamız uzmanları başvuru sahiplerine gerekli belgelerin tam bir listesini takdim edeceklerdir. Başvuruların yapılabilmeleri için bu belge listesindeki belgelerin tedarik edilmesi, tercümesi gerekli belgelerin tercümelerinin yapılarak dosyaya eklenmesi, vize/başvuru ücretinin yatırılmasının ardından İngiltere Evlilik Vizesi başvuru formu doldurulması gerekmektedir. Uzmanlarımız tarafından alınacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanması gereken başvuru dosyasının başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) ile birlikte İngiliz Konsolosluğu tarafından değerlendirilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahipleri tarafından elle teslimi ile başvuru süreci tamamlanmaktadır.

İngiltere Evlilik/Yerleşim Vizeleri başvurularında başvuru dosyasında mutlaka bulunması gereken belgelerden birisi İngiltere Evlilik Vizesi başvuru formudur. Başvuru formu doldurulmadan başvurunun tamamlanması mümkün olmayacaktır.

İngiltere Evlilik Vizesi başvuru formu İngilizce doldurulmak zorundadır. İngiltere Evlilik Vizesi başvurularında İngilizce dil bilgisi şartı aranmaktadır, yani bu vizeye başvuracak olanlar iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip olmalıdır. Fakat başvuru sahipleri iyi seviyede İngilizce biliyor da olsalar vize başvuru prosedürüne hâkim olamayacakları için başvuru formunun doldurulması esnasında hata yapabilecekler veya eksikliklere sebep olabileceklerdir. Başvuru formunun doldurulmasında hatalar oluşması veya eksiklikler bulunması vize başvurusunun reddi ile sonuçlanabilecektir. Başvuru formunun nasıl doldurulması gerektiği hususunda CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi başvuruları karmaşık yapıda başvurulardır. Bu açıdan başvuru sahiplerinin firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetinden yararlanarak başvurularını gerçekleştirmeleri, başvurularının mümkün olan en eksiksiz şekilde yapılabilmesi açısından önem taşır. CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek İngiltere Evlilik Vizesi başvuru formu, vize başvuru süreçleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmıştır. Firmamız uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiltere Evlilik Vizesi başvuru formu, İngiltere vizesi başvuruları, vize başvuru prosedürleri ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanarak başvurularınızı yapabilirsiniz.

Bu sayfa 919 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular