image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Çalışma Vizesi Nasıl Alınır?

“İngiltere Çalışma Vizesi nasıl alınır?” sorusunun cevabı başvurulan vize türüne göre değişebilmektedir.

Tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu gibi İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvurularının da yapılabilmesi için başvuru sahibinin İngiltere’de bulunacağı süre içerisinde geçerliliğini koruyacak bir pasaport sahibi olması gerekmektedir. Bu şartı sağlayan bir pasaport sahibi olmayanların İlçe Nüfus Müdürlüğüne başvurarak pasaport çıkartmaları gerekmektedir. Başvuru sahibinin geçerli bir pasaportu bulunmaması durumunda başvuru yapılması mümkün olmayacaktır.

Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız tarafından tedarik edilecek belge listesindeki belgelerin toplanması, tercümesi gerekli belgelerin tercümelerinin yapılması, vize/başvuru ücretinin yapılmasının ardından başvuru formunun İngilizce olarak doldurulması gerekmektedir. Uzmanlarımız tarafından alınacak olan randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak olan başvuru dosyasının başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiltere Konsolosluğu tarafından değerlendirilmeye alınmak üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine bizzat başvuru sahiplerince elden teslim edilmesi ile başvuru süreci tamamlanmaktadır.

“İngiltere Çalışma Vizesi nasıl alınır?” sorusunun cevabı hangi İngiltere Çalışma/İş Vizesi türüne başvurulduğuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Farklı İngiltere Çalışma Vizesi türlerinin farklı gereksinimleri bulunabilmektedir. Örneğin, bazı İngiltere Çalışma/İş Vizesi türlerinde başvuru sahiplerinin sağlaması gereken maddi yeterlilik şartı bulunmaktadır. Bu şartın arandığı İngiltere İş Vizesi başvurularında başvuru sahibinin gerekli şartları sağlayabildiğini ispat etmesi gerekmektedir. Bu açıdan başvuru sahiplerinin firmamız uzmanlarıyla görüşerek başvuracakları İngiltere Çalışma Vizesi türünün gereksinimleri hakkında bilgi almaları başvurularının başarı ile yapılabilmesi için önem arz etmektedir.

İngiltere Çalışma Vizesi başvuruları karmaşık yapıda başvurulardır. Başvurularda yapılabilecek en ufak bir hata veya eksiklik vize reddi alınmasına sebep olabilmektedir. Firmamız uzmanları ile irtibata geçerek “İngiltere Çalışma Vizesi nasıl alınır?” öğrenmeniz ve vize başvuru süreçleri hakkında bilgi almanız başvurularınızın mümkün olan en doğru şekilde yapılmasını sağlayacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. Firmamız uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, “İngiltere Çalışma Vizesi nasıl alınır?” öğrenebilir, vize başvuruları, göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 974 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular