image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Büyükelçiliği İstanbul Telefon Numarası Nedir?

İngiltere Büyükelçiliği İstanbul telefon numarası İstanbul’da bulunan İngiltere temsilciliği biriminin İngiltere Başkonsolosluğu olması sebebiyle bulunmamaktadır. 

İngiltere Büyükelçiliği İstanbul telefon numarası İstanbul’da bulunan temsilcilik biriminin büyükelçilik değil İngiltere Başkonsolosluğu olması sebebiyle bulunmamaktadır.

İngiltere Başkonsolosluğu Türkiye içerisinden yapılan İngiltere vizesi başvurularını değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisine sahip tek temsilciliktir. Bununla birlikte vize başvurusunda bulunmak isteyen kişiler bilmelidirler ki vize başvurularının başkonsolosluğa doğrudan müracaat ile yapılmaları mümkün olmamaktadır ve bu açıdan İngiltere Büyükelçiliği İstanbul telefon numarası vize başvurularında gerekli olan bir bilgi değildir.

İngiltere Büyükelçiliği İstanbul telefon numarası aynı zamanda başvuruların doğrudan herhangi bir İngiltere temsilciliği birimine yapılmıyor olması sebebi ile de başvuru sahiplerine yardımcı olabilecek bir bilgi değildir. İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmesi için özenle takip edilmesi gereken prosedürler mevcuttur.

İngiltere vizesi başvurularında firmamız uzmanları tarafından sunulacak belge listesindeki belgelerin derlenmesi, tercümesi gerekli belgelerin tercümelerinin yapılması, vize başvuru formunun doldurularak başvuru dosyasına eklenmesi gerekmektedir. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda danışmanlarımız başvuru sahiplerine gerekli belgelerin tam bir listesini sunacaklardır. Başvuru sürecinde oluşturulacak başvuru dosyası uzmanlarımız ile iletişim halinde alınacak olan randevudan önce tamamlanmalıdır. Tamamlanan başvuru dosyaları başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) eşliğinde alınmış randevunun gün ve saatinde başvuru sahipleri tarafından İngiltere Vize Başvuru Merkezine elden teslim edilir. Başvuruların başka herhangi bir mecraya teslim edilmeleri mümkün olmamaktadır. Vize başvurularının gereksinimleri ve başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti vermektedir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS Legal uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak irtibata geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, başvuru prosedürleri, göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 973 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular