image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Büyükelçiliği İletişim Bilgileri Nedir?

İngiltere Büyükelçiliği iletişim bilgileri vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilere fayda sağlayabilecek bir bilgi içermemektedir. Doğrudan İngiltere temsilciliği birimleri ile iletişime geçilerek vize başvurusunda bulunmak veya vize başvuru randevusu almak mümkün olmamaktadır.

İngiltere Büyükelçiliği iletişim bilgileri vize başvurusunda bulunmak, vize randevusu almak veya vize başvurularının sonuçlarını almak isteyen kişilere yardımcı olabilecek bir bilgi içermemektedir. Ankara’da bulunan İngiltere Büyükelçiliğine direkt olarak müracaat edilmesi ve bu şekilde vize başvurusu yapılması, vize başvuru randevusu alınması vb. işlemlerin gerçekleştirilmesi mümkün olmamaktadır.

İngiltere vizesi başvurularının gerçekleştirilebilmeleri için başvuruda gereken belgelerin toplanması, tercümesi gerekli belgelerin tercümelerinin yapılarak başvuru dosyasına eklenmesi, varsa vize harçları yatırılarak başvuru formunun doldurulması gereklidir. Bu işlemlerden sonra vize başvuru randevusu alınmalıdır. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine gerekli belgelerin tam bir listesini sunacaklar ve başvuru sahipleri ile iletişim halinde UK Visas & Immigration (İngiltere Vize ve Göçmenlik Kurumu)’un web sitesinden başvuru randevusunu alacaklardır. Başvuru dosyaları randevunun gün ve saatinden önce tamamlanmalıdırlar.

Tamamlanan başvuru dosyaları başvuru sahiplerinin fotoğrafları ve parmak izleri (biyometrik bilgileri) ile birlikte İngiltere Başkonsolosluğunda değerlendirilmeye alınmak üzere randevunun gün ve saatinde ilgili İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahipleri tarafından teslim edilirler. Vize başvuru süreci ve başvuruda izlenmesi gereken prosedürler hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Büyükelçiliği iletişim bilgileri tamamlanmış vize başvurularının sonuçlarının elde edilmesi açısından başvuru sahiplerine yardımcı olmamaktadır. Vize başvurularının sonuçları, başvuruda teslim edilen pasaport ve diğer belgeler ile birlikte başvurunun yapıldığı İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınabilirler. Türkiye’de İstanbul, Antalya, Adana, Bursa, Gaziantep, İzmir ve Ankara’da başvuru merkezleri bulunmaktadır.

CSS & Co Legal Services, İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS Legal uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiltere vizeleri, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bu sayfa 1493 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular