image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Büyükelçiliği Ankara Nerede?

“İngiltere Büyükelçiliği Ankara nerede?” sorusuna cevap olarak Ankara’da bulunan İngiltere Büyükelçiliği gösterilebilmektedir. Bu noktada göz önüne alınması gereken husus İngiltere vizesi başvurularının doğrudan bu İngiltere temsilciliği birimine başvurulması ile yapılamayacaklarıdır. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek vize başvuruları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

“İngiltere Büyükelçiliği Ankara nerede?” sorusunun cevabı olarak Ankara’da bulunan büyükelçiliği adresi gösterilebilir. İngiltere Büyükelçiliği Şehit Ersan Caddesi, 46/A, Çankaya/Ankara adresinde bulunmaktadır. Türkiye’de bulunan İngiltere vatandaşları bu adrese müracaat ederek elçilikten yardım talebinde bulunabilmektedirler.

“İngiltere Ankara Büyükelçiliği nerede?” sorusunun cevabı Ankara içinden İngiltere vizesi başvurusunda bulunmak isteyen kişilere fayda sağlayabilecek bir bilgi içermemektedir. Vize başvuruları veya başvuru randevularının alınması herhangi bir İngiltere temsilciliğine doğrudan müracaat edilmesi ile yapılmamaktadır. Vize başvurularının yapılabilmeleri için gerekli vize başvuru randevuları İngiltere Büyükelçiliğine başvurarak değil, İngiltere Vize ve Göçmenlik Kurumunun (UK Visas & Immigration) resmî web sitesi üzerinden alınırlar. Firmamız aracılığı ile vize başvurusunda bulunulması halinde danışmanlarımız başvuru randevusunu başvuru sahipleri ile irtibat halinde alacaklardır.

İngiltere vizesi başvurularının kendileri ise firmamız aracılığı ile yapılan başvurularda uzmanlarımız tarafından sunulacak belge listesindeki belgeler, belgelerin tercümeleri, vize başvuru formu ve gerekli prosedürler izlendikten sonra oluşturulacak başvuru dosyası ile yapılmaktadır. Başvuru dosyaları uzmanlarımız ile iletişim halinde alınacak başvuru randevusundan önce tamamlanarak başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte başvuru sahipleri tarafından İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilirler. Vize başvuru dosyalarının da temsilcilik birimlerine teslim edilmesi söz konusu değildir. Vize başvurularının nasıl yapılabilecekleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

“İngiltere Büyükelçiliği Ankara nerede?” sorusu yapılmış başvuruların sonuçlarını almak konusunda da başvuru sahiplerine yardımcı olmamaktadır. Vize başvurularının sonuçları, başvurularda kullanılan pasaport ve diğer belgeler ile birlikte başvurunun yapıldığı İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınabilmektedirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilir, İngiltere vizesi ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 854 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular