image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Büyükelçiliği Ankara Çalışma Saatleri Nelerdir?

İngiltere Büyükelçiliği Ankara çalışma saatleri dahilinde veya haricinde İngiltere vizesi başvurusu yapılabilen bir İngiltere temsilciliği birimi değildir. İngiltere vizesi başvurularının nereye ve nasıl yapılabileceği hakkında detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile görüşebilirsiniz.

İngiltere Büyükelçiliği Ankara çalışma saatleri esnasında veya mesai dışında vize başvurusu yapılan bir İngiltere temsilciliği birimi değildir. Vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin doğrudan herhangi bir İngiltere temsilciliğine başvurması söz konusu olmamaktadır. Vize başvurularının nasıl ve nereye yapılabilecekleri hakkında bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuruları firmamız ile yapıldığı takdirde firmamız uzmanları tarafından başvuru sahiplerine sunulacak belge listesindeki belgelerin hazırlanmaları gerekmektedir. Başvuru dosyasının oluşturulabilmesi için bu belgelerin yanında tercümeleri de yer almalıdır. Bununla birlikte başvuru dosyasında başvuru formu, vize ücretinin yatırıldığına dair dekont vb. belgeler de yer alacaktır. Uzmanlarımız tarafından başvuru sahipleri ile irtibat halinde alınacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanması gereken başvuru dosyası, başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) eşliğinde başvuru sahipleri tarafından İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmelidir. Başvuru prosedürü ve İngiltere vizesi başvurularının gereksinimleri hakkında CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vize başvuru süreci esnasında başvuru sahipleri isterler veya ihtiyaç duyarlar ise ek bir ücret ödemeleri karşılığında vize başvurularının normalde var olan bazı sınırlamaların dışına çıkabilmesine olanak tanıyan öncelikli/hızlandırılmış servislerden yararlanabilirler. Öncelikli servisler arasında başvuruların mesai saatleri dışında kalan saatlerde de İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilebilmesini sağlayan Mesai Saatleri Dışında Başvuru Servisi (Prime Time Appointment Service) de yer almaktadır. İngiltere Büyükelçiliği Ankara çalışma saatleri başvuru merkezinin çalışma saatleri ile benzerlik gösterdiğinden mesai dışında başvuruda bulunmak bu öncelikli servisin kullanılması ile mümkün olabilmektedir. CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek öncelikli/hızlandırılmış servisler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS Legal uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya Türkiye’de ve İngiltere’de bulunan ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, bu başvurularda kullanılabilecek olan öncelikli servisler, göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 969 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular