image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Büyükelçiliği Ankara Adres Bilgileri Nedir?

İngiltere Büyükelçiliği Ankara adres bilgileri başvuruda bulunmak isteyen kişilere fayda sağlamamaktadır zira Türkiye’de bulunan İngiltere temsilcilik birimlerine doğrudan müracaat edilerek vize başvurusunda bulunulması, vize başvuru randevusunun alınması vb. işlemlerin gerçekleştirilmesi mümkün olmamaktadır.

İngiltere Büyükelçiliği Ankara adres bilgisi Şehit Ersan Caddesi, 46/A, Çankaya/Ankara şeklindedir. Türkiye’de bulunan İngiliz vatandaşlarının bu adreste bulunan İngiltere Büyükelçiliğine giderek yardım talebinde bulunmaları mümkün olmaktadır.

İngiltere Büyükelçiliği Ankara adres bilgileri vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilere fayda sağlayabilecek bir bilgi içermemektedir. Bunun ilk ve en önemli sebebi Ankara’da bulunan İngiltere Büyükelçiliğinin idari işler ile ilgilenmiyor olmasıdır. Türkiye’den yapılan vize başvurularının tamamı İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğu tarafından değerlendirilir ve sonuçlandırılırlar. Bununla birlikte başkonsolosluk dahil olmak üzere İngiltere temsilcilik birimlerine doğrudan müracaat edilmesi ile vize başvurusunda bulunmak, vize başvuru randevusu almak, vize başvurularının sonuçlarını öğrenmek vb. işlemlerin gerçekleştirilmesi mümkün olmamaktadır. Vize başvurularının yapılabilmeleri için izlenmesi gereken bazı prosedürler mevcuttur.

Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine gerekli belgelerin tam bir listesini sunacaklar ve başvuru sahiplerini izlenecek prosedürler hakkında bilgilendireceklerdir. Başvuru dosyalarının hazırlanabilmesi için mevzubahis belge listesindeki belgelerin toplanması, tercümesi gerekli belgelerin tercümelerinin yapılması ve vize başvuru formunun doldurulması gereklidir. Başvuru dosyaları firmamız uzmanları tarafından başvuru sahipleri ile iletişim halinde alınacak başvuru randevusundan önce tamamlanmalıdır. Tamamlanan başvuru dosyaları başvuruda bulunacak kişilerin fotoğrafları ve parmak izleri (biyometrik bilgileri) eşliğinde randevunun gün ve saatinde İngiltere Vize Başvuru Merkezine bizzat başvuru sahiplerince teslim edilirler. Vize başvuruları ve vize başvuru süreçleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere’de ve Türkiye’deki başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan CSS Legal uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, vize başvuru prosedürleri, vize başvurularının gereksinimleri, göçmenlik kuralları hakkında her konuda detaylı bilgi alabilir, danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa 1008 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular