image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Bursa Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

İngiltere Vize Başvuru Merkezi başvuru dosyalarının belgeler tamamlanıp, belge tercümeleri yapılıp, harç ve ödemeler yapıldıktan ve vize randevusu alınmasından sonra konsolosluk tarafından değerlendirilmeye alınmak üzere gönderilmelerini sağlayan merkezdir. İngiltere Bursa Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır.

İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmeleri için firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız tarafından tedarik edilecek belge listesindeki belgelerin toplanması, tercümesi gereken belgelerin tercümelerinin yapılarak başvuru dosyasına eklenmesi, vize/başvuru harçlarının yatırılarak vize başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Bu işlemlerin tamamlanmasından sonra başvurunun yapılabilmesi için vize başvuru randevusu alınmalıdır. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahipleri ile iletişime geçerek en yakın başvuru merkezinden randevu alacaklardır.

Türkiye içerisinde İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Gaziantep ve Bursa’da İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır. İngiltere Bursa Vize Başvuru Merkezinin adresi Sheraton Bursa Otel, Odunluk Mahallesi Akpınar Caddesi 16110 Nilüfer, Bursa şeklindedir. Bursa’dan vize başvurusunda bulunulması için yukarıda bahsedilen randevudan önce tamamlanacak olan başvuru dosyasının başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte alınmış randevunun gün ve saatinde bizzat başvuru sahiplerince İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi gerekmektedir. Vize başvuru prosedürleri ve vize başvuruları hakkında her konuda detaylı bilgi almak ve danışmanlık hizmetlerimizden faydalanmak için CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

Teslim edilen başvuru dosyaları İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilerek bu temsilcilik biriminde değerlendirmeye alınmaktadırlar. Vize başvurularının sonuçları ise başkonsolosluktan değil başvurunun yapıldığı başvuru merkezlerinden alınmaktadır, yani İngiltere vizesi başvuruları Bursa’dan yapan kişiler başvurularının sonuçlarını, başvuruda teslim edilen pasaport ve diğer belgeler ile birlikte İngiltere Bursa Vize Başvuru Merkezinden alabilirler.

CSS & Co Legal Services, Türkiye'de ve İngiltere'de bulunan başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services’in İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunmaktadır. Firmamızın vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, vize başvurularının gereksinimleri ve başvuru prosedürleri hakkında her konuda detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 1622 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular