image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Bursa Konsolosluğu Altıparmak Mahallesinde Midir?

İngiltere Bursa Konsolosluğu Altıparmak mahallesinde değildir zira Bursa’da İngiltere temsilciliği birimi bulunmamakla birlikte Bursa içerisinde İngiltere Vize Başvuru Merkezi olduğundan dolayı vize başvurularının bu ilden gerçekleştirilmeleri mümkündür.

İngiltere Bursa Konsolosluğu Altıparmak mahallesinde bulunsaydı dahi doğrudan bu temsilcilik birimine bireysel olarak müracaat ederek vize başvuru randevusu alınması veya vize başvurusunda bulunulması mümkün olmamaktadır. Vize başvuru randevuları UK Visas & Immigration (İngiltere Vize ve Göçmenlik Kurumu)’un web sitesinden alınabilmektedirler. Başvuru sahiplerinin firmamızın vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçerek danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmaları durumunda uzmanlarımız en yakın vize başvuru merkezinden başvuru randevusu alacaklardır.

İngiltere Bursa Konsolosluğu Altıparmak mahallesinde ya da Bursa içerisinde olmamasına karşın Bursa’da Sheraton Bursa Otel, Odunluk Mahallesi, Akpınar Caddesi, 16110, Nilüfer adresinde İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır. Bundan dolayı Bursa’da ikamet eden kişilerin vize başvurularını Bursa’da yapmaları mümkün olmaktadır.

Vize başvurularında kullanılan başvuru dosyalarının oluşturulması için gerekli belgeler tamamlandıktan, tercümesi gereken belgelerin tercümeleri yapılarak başvuru dosyasına eklendikten, eğer mevcut ise vize ve başvuru ücretleri ödendikten sonra vize başvuru randevusu alınmalıdır. Firmamız uzmanları ile iletişim halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanması gereken başvuru dosyaları başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) eşliğinde İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahipleri tarafından elden teslim edilir ve böylece başvuru süreci tamamlanmış olur. İngiltere vizesi başvurularınızda CSS & Co Legal Services’in sunduğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanmanız durumunda firmamız uzmanları gereken belgelerin tam bir listesini sunacaklar ve başvuru prosedürleri hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapacaklardır.

Teslim edilen başvuru dosyaları başvuru merkezi tarafından İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilerek bu temsilcilikte işlem görmektedirler. Türkiye’den yapılan başvurular diğer İngiltere temsilciliği birimlerinde değerlendirilmemektedir, yani İngiltere Bursa Konsolosluğu Altıparmak mahallesinde veya Bursa’da herhangi başka bir yerde olsaydı dahi bu konsolosluk biriminin başvuruları değerlendirmesi söz konusu olmayacaktır.

CSS & Co Legal Services, İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services danışmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiltere vizeleri, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bu sayfa 821 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular