image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Başkonsolosluğu Pasaport İadesini Ne Zaman Yapar?

İngiltere Başkonsolosluğu pasaport iadesini başvuru değerlendirildikten sonra İngiltere Vize Başvuru Merkezine geri göndererek yapar. Başvuru merkezine sonuç gelir gelmez CSS Legal uzmanları başvuru sahibine haber vermektedir.

İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için en az 6 ay geçerliliği bulunan bir pasaporta sahip olunması gerekir. Başvuru sahipleri yapılması gereken tüm vize işlemlerine başlayabilirler. Bunun için de öncelikle vize türünün gidiş amacına en uygun şekilde seçilmesi gerekir. Vize türünden emin olunduktan sonra ise gerekli evraklar toplanmasının ardından tercümeleri yapılarak bir başvuru dosyası oluşturulması gerekir. Başvuru sahipleri başvuru yapılacak olan İngiltere vizesi türünü belirleyebilmek ve dosyada yer alması gereken belgelere dair detaylı bilgi almak üzere CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

Belgelerin ve tercümelerinin yapılmasının ardından başvuru ücreti ödemesinin yapılması, başvuru formunun doldurulması, başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi için randevu alınması işlemleri uzmanlarımızca gerçekleştirilmektedir. Bunun ardından başvuru sahibinin randevusuna katılması aşaması gelir. Başvuru gerçekleştikten sonra İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilen başvurular buradaki vize memurlarınca değerlendirilerek olumlu ya da olumsuz bir sonuca bağlanmaktadır. İngiltere Başkonsolosluğu pasaport iadesini başvuru değerlendirildikten sonra İngiltere Vize Başvuru Merkezine geri göndererek yapar. Başvuru merkezine sonuç gelir gelmez CSS Legal uzmanları başvuru sahibine haber vermektedir. Başvuru sahipleri uzmanlarımızdan pasaportlarının adreslerine postalanmasını isteyebilecekleri gibi ofisimize gelerek elden de alabilirler.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1322 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular