image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul İngilizce Kursu Var Mıdır?

İngiliz Başkonsolosluğu İstanbul İngilizce kurs vermemektedir fakat bazı İngiltere vizesi başvurularında gereken İngilizce dil bilgisi yeterlilik şartının sağlanabilmesi için başvuru sahiplerinin katılabilecekleri kurslar mevcuttur. CSS Legal dil kursları ve dil eğitimi konularında doğrudan danışmanlık hizmeti vermese de gerekli yönlendirmelerde bulunmaktadır.

İngiltere vizesi başvurularında aranabilen şartlardan bir tanesi başvuru sahiplerinin belirli seviyenin üzerinde İngilizce dil bilgisi sahibi olmalarıdır. Başvuru sahipleri bu şartı sağlayabilmek için belirli İngilizce yeterlilik sınavlarında başarılı olmalı ve sınav sonuç belgelerini başvuru dosyalarına ekleyerek bu hususu ispatlamalıdırlar. Dil bilgisi yeterlilik şartı tüm vize başvurularında aranan bir şart değildir, yani böyle bir gereklilik bulunup bulunmayacağı başvurulan vize türüne bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek İngiltere vizesi türleri, hangi vize türünün ne seviyede İngilizce dil bilgisi yeterlilik şartı taşıdığı ve yeterlilik şartının ispatı için hangi sınavların kullanılabileceği hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğu Türkiye’den yapılan İngiltere vizesi başvurularını değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisine sahip tek İngiltere temsilcilik birimi olmasının yanında çeşitli idari işlerle de ilgilenmektedir. Bununla beraber başkonsolosluk tarafından sunulan hizmetler arasında dil eğitimi bulunmamaktadır, yani İngiliz Başkonsolosluğu İstanbul İngilizce kurs hizmeti vermemektedir.

İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul İngilizce kurs hizmeti vermiyor olsa da vize başvurusunda bulunmak isteyenlerin başvurabilecekleri dil kursları mevcuttur. Eğer başvuru sahipleri Türkiye’de değil İngiltere’de dil eğitimi almak istiyorlar ise başvurabilecekleri İngiltere vizeleri de mevcuttur. Bu vizeler hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services İngilizce dil kursları hakkında doğrudan danışmanlık hizmeti vermemekle birlikte başvuru sahiplerine gereken yönlendirmelerde yardımcı olmaktadır. Başvuru sahipleri aynı zamanda çözüm ortağımız olan ve İngiltere’de eğitim üzerine uzmanlaşmış olan Student Portal International’ın eğitim danışmanları ile irtibata geçerek de İngiltere’de bulunan dil programları hakkında detaylı bilgi edinebilirler.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, başvurularda aranan şartlar, İngiltere’de dil eğitimi ve benzeri her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 1381 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular