image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul Adresi Nedir?

İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul adresi İngiltere vizesi başvurusu için gerekli bir bilgi değildir. Başvuru sahiplerinin İstanbul’da bulunan İngiltere temsilciliği birimine doğrudan başvuruda bulunmaları mümkün olmamaktadır. Vize başvurularının nasıl ve hangi mecraya yapılabildikleri hakkında bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul adresi, Meşrutiyet Caddesi, No:34, Tepebaşı, Beyoğlu, İstanbul şeklindedir. İngiliz vatandaşlarının Türkiye içerisinde bulundukları süre boyunca bu temsilcilik birimine başvurarak yardım talebinde bulunmaları mümkündür.

İngiliz vatandaşı olmayan kişiler açısından İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul adresi herhangi bir fayda sağlayabilecek bir bilgi değildir. Bunun en önemli sebebi, İstanbul’da bulunan başkonsolosluğa bireysel olarak müracaat edilmesi ile vize başvurusunda bulunmak ve bu çerçevede yer alabilecek diğer idari işlemleri gerçekleştirmenin mümkün olmamasıdır. İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmesi için izlenmesi gereken prosedürler mevcuttur. Bu prosedürlerin ne oldukları hakkında detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmeleri için oluşturulacak olan başvuru dosyalarına eklenmesi gereken bazı belgeler vardır. Firmamız aracılığı ile yapılacak olan başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine bu belgelerin tam bir listesini sunacaklardır. Başvuru dosyaları bu belgeler, tercümesi gereken belgelerin tercümeleri, vize başvuru formu vb. dokümanların bir araya getirilmesi ile firmamız uzmanları ile iletişim halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanmalıdır. Tamamlanan başvuru dosyası başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) eşliğinde bizzat başvuru sahiplerince İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilir.

Başvuru dosyalarının doğrudan İngiltere Başkonsolosluğuna teslim edilmesi mümkün olmadığından dolayı İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul adresi başvuru sahiplerince bilinmesi gereken bir bilgi değildir. Vize başvuru süreci, gereksinimleri ve prosedürü hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında Türkiye’de ve İngiltere’de bulunan başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti vermektedir. CSS & Co Legal uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, başvuru gereksinimleri, prosedürleri ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa 921 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular