image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Ankara Antlaşması Şartları Nelerdir?

İngiltere Ankara Antlaşması şartları, puan bazlı sistemin uygulandığı iş kurma vizesi türleri gibi standart şartlar olmayıp işin kurulmasına yetecek ölçüde bu şartları sağlamak yeterli olmaktadır.

İngiltere Ankara Antlaşması şartları, puan bazlı sistemin uygulandığı iş kurma vizesi türleri gibi standart şartlar olmayıp, işin kurulmasına yetecek ölçüde bu şartları sağlamak yeterli olmaktadır. Ancak bu şartları sağlamak puan bazlı vize türlerine göre daha kolay görünse de başvurunun ikna edici, tutarlı ve gerçekçi olması oldukça önem arz etmektedir. Yalnızca bu İngiltere vizesi ile İngiltere’de iş kuracak olan başvuru sahiplerinin işlerini kurabilecekleri ölçüde başvuru şartlarını sağlayabildiklerini başvuru dosyalarında ikna edici bir şekilde gösterebilmeleri gerekir.

Ankara Antlaşması Vizesi başvurusu için sağlanması gereken şartlardan biri yapılacak olan işin serbest meslek niteliğinde olmasıdır. Buna ek olarak başvuru sahibinin başvurusunda kuracağını belirttiği işi yapabileceği ölçüde mesleki yeterliliğinin olduğunu da gösterebilmesi gerekir. Mesleki yeterlilik şartı, referans mektubu, diploma, mesleki eğitim sertifikaları gibi belgelerle sağlanabilir. Bu başvurularda bir diğer önemli şart ise başvuru sahibinin işini kurabileceği miktarda bir sermayeye sahip olmasıdır. İngilizce şartının ise başvuru sahibinin İngiltere’de yaşamını sürdürebileceği ve müşterileriyle bir başka kişiye ihtiyaç duymaksızın iletişim kurabileceği ölçüde olması yeterli olmaktadır.

Ankara Anlaşması kapsamında İngiltere vizesi başvuru şartlarını (İngiltere Ankara Antlaşması şartları) karşılayıp karşılamadığını öğrenmek isteyen ve başvurusunu profesyonel destek alarak gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile iletişime geçebilirler.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 978 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular