image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Ankara Antlaşması Forum Sitelerindeki Bilgiler Güncel midir?

İngiltere Ankara Antlaşması forum bilgileriyle başvuru yapılmasıyla başvuru sahiplerinin vize reddi alması kaçınılmaz olacaktır. Ankara Antlaşması vize reddi almamak için İngiltere Ankara Antlaşması forum, sözlük gibi güvenilirliği şüpheli olan sayfalar yerine konusunda uzman bireylerden destek alınması önerilmektedir. CSS Legal, başvuru sürecinin başından sonuna kadar başvuru sahiplerinin yanında olan uzman danışmanlarıyla vize başvuru işlemlerini başlatacak olan bireyler vize reddi alma ihtimalini en aza indirecektir.

İngiltere Ankara Antlaşması forumlarda yazan bilgiler bireylerin deneyimleri veya düşünceleri olmakla birlikte güncelliği ve doğruluğu şüphelidir. Bu yüzden İngiltere Ankara Antlaşması forum bilgileri kullanılması başvuru işlemleri, başvuru prosedürleri ve başvuru şartları hakkında yanlış bilgi edinmeye sebebiyet vermektedir.

Ankara Antlaşması başvuru evrakları puan bazlı İngiltere vize türleri gibi belirli standartlar talep etmemektedir. Buna örnek olarak, belirli bir seviyede İngilizce dil bilgisi veya belirli bir miktar maddi yeterlilik talep edilmemiştir. Ancak başvuru sahiplerinden İngiltere’de yaşayabilmek için asgari şartlarını (konaklama, yiyecek, ulaşım vs.) karşılayabilmesi beklenmektedir.

 Ankara Antlaşması Vizesi başvuru evraklarının değişme ihtimali mevcuttur. İmzalandığı 1963 yılından beri birçok değişikliğe de uğramış olan Ankara Antlaşmasına dair bilgi almak ve güncel bilgilerden anında haberdar olmak isteyenler Son Gelişmeler sayfasını takip edebilirler.

Ankara Antlaşması sahibi bireyler İngiltere’de belirli şartlar altında 5 yıl yaşadıktan sonra sürekli oturum başvurusunda bulunulabilir. 12 ay süreyle İngiltere’de sürekli oturum sahibi olarak bulunan bireyler İngiltere vatandaşlık başvurusu yapma hakkı elde edebilecektir. İngiltere vatandaşlık başvuru şartlarını sağlayarak vatandaşlık sertifikasını alan bireyler geçerlilik süresi 10 yıl olan İngiltere pasaportu başvurusunda bulunabilirler. Ancak İngiliz pasaportu verme veya pasaport başvurusun reddetme hakkı bulunan İngiltere hükümeti pasaport verdiği kişiden geri alma hakkı da vardır. Pasaport devlete aittir.

Ankara Antlaşması Vizesi reddi alan bireylerin itiraz davası açma hakkı bulunmayıp idari itiraz hakkı (administrative review) hakkı bulunmaktadır. Ankara Antlaşması Vizesi başvurunun ret nedenleri şunlar olabilmektedir; sahte bilgi veya belge ile başvuru yapılması, adli sicil kaydı geçmişi, kişisel bilgileri eksik veya yanlış beyan etme, bilgi veya belge saklama, ulusal güvenliğin tehdidi vs.

“İngiltere Ankara Antlaşması Forum bilgileriyle başvuru yapılır mı?”, “Ankara Antlaşması Vizesi başvurusu nasıl yapılır?”, “Ankara Antlaşması Vize başvuru şartları nelerdir?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzmanlarımıza ulaşarak tüm sorularına yanıt bulabilir, İngiltere vizesi ve İngiltere vize reddine itiraz başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 1086 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular