image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi Formu Nasıl Doldurulmalıdır?

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi formu, başvuru işlemlerinin tamamlanması için mutlaka gereken belgeler arasındadır.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, sürekli oturum izni ile ya da İngiltere vatandaşı olarak İngiltere’de bulunan kişilerin birinci dereceden akrabalarının başvurabildiği, verildiği takdirde İngiltere’ye kısa süreli ve aile ziyareti amaçlı seyahat olanağı tanıyan bir İngiltere vizesi türüdür. Diğer İngiltere vizesi başvurularında olduğu gibi, İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvurularının tamamlanabilmesi için gereken belgeler vardır. İngiltere Aile Ziyareti Vizesi formu bu belgelerin en önemlilerinden birisidir.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvuruları uzmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin toparlanması, tercümesi gereken belgelerin tercümelerinin yapılması, vize/başvuru ücretinin yatırılmasının ardından İngiltere Aile Ziyareti Vizesi formu İngilizce olarak doldurulup, danışmanlarımızla irtibat halinde alınacak olan randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak olan başvuru dosyasının başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiliz Konsolosluğu tarafından değerlendirilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahipleri tarafından elden teslim edilmesi ile yapılmaktadır. İngiltere vizesi başvuru süreçleri ve gereksinimleri hakkında firmamız uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvurularında İngilizce dil bilgisi şartı aranmamaktadır, fakat vize başvuru formunun İngilizce doldurulması gerekmektedir. İyi seviyede İngilizce bilgisi olan başvuru sahipleri başvuru prosedürlerine hâkim olmamalarından dolayı başvuru formunu doldururken hata yapabilecekler ve bunun sonucu olarak başvuruları olumsuz sonuçlanabilecektir. Başvuru sahiplerinin CSS Legal’in sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvuru formunu doldurmaları başvuruların olumsuz sonuçlanma ihtimalini mümkün olduğunca aza indirecektir.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz konularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services’ın İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunmaktadır. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek firmamız uzmanları ile iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuru gereksinimleri, İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, İngiltere Aile Ziyareti Vizesi formu, vize başvuru prosedürleri ve göçmenlik kuralları hakkında profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 962 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular