image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi Davetiye Örneği Nereden Bulunabilir?

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi davetiye örneği olarak başvuru sahiplerinin İngiltere’de sürekli oturum izni ile bulunan ya da İngiltere vatandaşı olan birinci dereceden akrabalardan alınacak davet mektupları sayılmaktadır.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, sahiplerine İngiltere vatandaşlığı olan ya da sürekli oturum izni ile İngiltere’de bulunan kişilerin birinci dereceden akrabalarının başvurabildiği ve başvuru sahibine 1 yıl içerisinde toplamda 6 aydan kısa süreli olarak İngiltere’yi ziyaret hakkı sunan bir İngiltere vizesi türüdür.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvurularında, diğer İngiltere vizesi başvurularında olduğu gibi kişilerin başvurdukları vize türünün şartlarını sağladıklarını ispat etmeleri gerekmektedir. Başvuruların makul olmaları olumlu sonuçlanma ihtimallerini arttırmaktadır. İngiltere Aile Ziyareti Vizesine başvurulabilmesi için başvuru sahibinin İngiltere’de sürekli oturum izni vasıtası ile ya da İngiltere vatandaşı olarak bulunan birinci dereceden akrabasının olması gerekmektedir. Bu vize türüne başvuruda bulunabilecek bireyler İngiltere’de bulunan kişinin eşi, yasal partneri, çocuğu, üvey çocuğu, çocuk eşi, torunu, annesi, babası, üvey annesi, üvey babası, kayınvalidesi, kayınbabası, büyükannesi, büyükbabası, kardeşi, üvey kardeşi, kardeşinin eşi, eşinin kardeşi olmalıdırlar.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi davetiye örneği olarak İngiltere’de sürekli oturum izni ile bulunan ya da İngiltere vatandaşı olan birinci dereceden akrabalarından alınacak davet mektupları sayılabilir. Bu davetiyenin başvuru dosyasında mutlaka bulunması gerekmektedir. Uzmanlarımız başvuru sahiplerini davet mektuplarının gerekli içerikleri ve nasıl yazılmaları gerektiği konusunda bilgilendireceklerdir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz konularında uzmanlaşmıştır. İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere Aile Ziyareti Vizesi davetiye örneği, davet mektupları, davet mektuplarının içerikleri, vize başvuruları, vize başvurularında gerekebilecek belgeler, vize başvurularının işlemleri, prosedürleri ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 2269 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular