image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi Başvuru Formu Nasıl Doldurulmalıdır?

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvuru formu, başvuru dosyalarında mutlaka bulunması gereken belgeler arasındadır.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, verildiği takdirde sahibine İngiltere’de sürekli oturum izni ile ya da İngiltere vatandaşı olarak bulunan birinci dereceden akrabalarını kısa süreli (1 yıl içerisinde toplamda 6 aydan az olmak üzere) ziyaret hakkı sunan bir İngiltere vizesi türüdür. Diğer İngiltere vizesi türlerinde olduğu gibi İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvurularında da teslim edilmesi gerekli belgeler bulunmaktadır.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvuruları uzmanlarımız tarafından tedarik edilecek olan belge listesindeki belgelerin hazırlanması, tercümesi gerekli belgelerin tercümelerinin yapılması, vize/başvuru ücretinin yatırılmasının ardından başvuru formunun doldurulması, uzmanlarımız ile irtibat halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak olan başvuru dosyasının başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile İngiliz Konsolosluğu tarafından değerlendirilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi ile yapılır.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvuru formu, başvurunun tamamlanabilmesi için gereklidir. Başvuru formu Türkçe doldurulamaz. İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvurularında İngilizce dil bilgisi şartı aranmamaktadır. Fakat, başvuru sahipleri iyi İngilizce biliyor olsalar dahi vize prosedürleri hakkında tam ve güncel bilgiye sahip olmamaları durumunda başvuru formu eksik doldurulabilmekte ve başvuru olumsuz sonuçlanabilmektedir. Bu açıdan başvuru sahiplerinin firmamız uzmanları ile iletişim halinde olmaları ve başvurularında danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmaları başvurularının başarılı olma ihtimalini yükseltecektir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz konularında uzmanlaşmıştır. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak ya da ofislerimizden birini ziyaret ederek CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilir, İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvuru formu, İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvuruları, bu başvuruların gereksinimleri, işlemleri ve prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 1024 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular