image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Ziyareti Vize Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere Aile Ziyareti Vize ücreti, diğer İngiltere vizesi ücretlerinde olduğu gibi, her yıl 5 Nisan’da İngiltere’de mali yılın sona ermesi ve/veya dolar kurunda oluşabilecek değişikliklere göre farklılıklar gösterebilmektedir.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, verildiği takdirde kişiye sürekli oturum izni ile ya da İngiltere vatandaşı olarak İngiltere’de bulunan birinci dereceden birinci dereceden akrabalarını kısa süreli (1 yıl içerisinde toplamda en fazla 6 ay) ziyaret hakkı tanıyan bir İngiltere vizesi türüdür.

İngiltere Aile Ziyareti Vize ücreti, diğer İngiltere vizelerinde olduğu gibi dolar kuru üzerinden Türk Lirasına çevrilerek işlem görmektedir. Buna bağlı olarak kurda oluşabilecek değişiklikler vize ücretinde de farklılıklara sebep olabilmektedir. Güncel kurları öğrenmek ve İngiltere Aile Ziyareti Vizesi ücreti hakkında detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi ücretlerini etkileyen bir diğer etmen her sene 5 Nisan’da İngiltere mali yılının sona ermesidir. Yeni bir mali yılın başlamasına bağlı olarak harçların, vergilerin, vb. ücretlerin artması söz konusu olabilmektedir. Buna bağlı olarak İngiltere vizesi başvuru ücretleri de değişkenlik gösterebilmektedir. Başvuru sahipleri sürekli güncellenen İngiltere Aile Ziyareti Vize ücreti ve İngiltere vizesi ücretleri konusunda en güncel bilgileri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek edinebilirler.

İngiltere vizesi başvurularının başarılı olmasının zor olduğu herkesçe bilinmektedir. Başvuruların özenle hazırlanması ve gerekli prosedürlerin titizlikle izlenmesi başvuruların başarılı olabilmesi açısından önemlidir. Vize ücretlerinin sürekli olarak değişim halinde olduğu göz önüne alındığında başvuru sahiplerinin danışmanlık hizmetlerinden yararlanmaları, güncel bilgi sahibi olabilmeleri açısından önem taşır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz konularında danışmanlık hizmeti vermektedir. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak ya da İngiltere’de ve Türkiye’de ofislerimize gelerek uzmanlarımızla iletişime geçebilir, İngiltere Aile Ziyareti Vizesi ücreti, vize başvuruları, vize başvurularının gereksinimleri, işlemleri, prosedürleri ve göçmenlik kuralları hakkında her tür konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 981 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular