image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi ücreti hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi, İngiltere'de siyasi sığınma (iltica) veya insanî koruma talebi ile kalmasına izin verilen kişilerin aile üyelerinin İngiltere'ye gelmek için başvurabilecekleri bir İngiltere vizesi türüdür. İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi’nin aile birleşimini düzenleyen 8. maddesi kapsamında değerlendirilmektedir.

Aile birleşimi altında yapılacak olan başvurularda danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercüme edilip, ilgili formların doldurulup, İngiltere Aile Birleşimi Vizesi ücreti ödemelerinin yapılmasının ardından, eğer öncelikli servis gibi bir başvuru servisine ihtiyaç varsa bunlar ile ilgili prosedürler tamamlandıktan sonra yine danışmanlarımız ile irtibat halinde alınmış olacak olan randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının ve biyometrik bilgilerin (parmak izleri ile fotoğraf) incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. 

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Vize memurlarının başvurularda karşılaştıkları en ufak bir hata veya eksiklikte başvuruyu reddetmeleri söz konusudur. Bu açıdan başvuru sahiplerinin zarara uğrama olasılıklarını mümkün olduğunca aza indirebilmek için başvurularını danışmanlık hizmeti kullanarak yapmaları yararlı olabilecektir. CSS & Co Legal Services'in vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçerek en güncel bilgiler ışığında başvurularınızı gerçekleştirebilir ve böylece başvuru işlemlerinizin prosedürlere mümkün olan en uygun şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006'dan bu yana İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere'de ve Türkiye'de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilirsiniz. Firmamız uzmanları İngiltere Aile Birleşimi Vizesi ücreti, Aile Birleşimi Vizesi başvuruları, İngiltere vizesi prosedürleri ile vize ve göçmenlik kuralları hakkında her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek sunacaklardır.

Bu sayfa 2805 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular