image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Birleşim Vizesi Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere Aile Birleşim Vizesi ücreti hakkında detaylı bilgi almak için CSS & Co Legal Services uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi, siyasi sığınma (iltica) veya insanî koruma talebi ile İngiltere'de bulunmakta olan kişilerin ailelerinin de İngiltere'ye gelebilmek için başvurulabilecekleri bir İngiltere vizesi türüdür.

İngiltere vizesi ücretleri ve dolayısıyla İngiltere Aile Birleşim Vizesi ücreti konusunda göz önünde bulundurulması gereken husus vize ücretlerinin sürekli değişiyor olmasıdır. Bunun sebeplerinden birisi vize ücretlerinin Dolar kuru üzerinden Türk Lirasına çevrilerek işlem görüyor olmasıdır. Dolar kurunda oluşabilecek oynamalar vize başvuru ücretlerini de etkilemektedir.

Vize ücretleri aynı zamanda her yıl 5 Nisan'da İngiltere'de mali yılın sona ermesine bağlı olarak da değişmektedir. 5 Nisan'dan sonra yeni mali yılın başlaması ile çeşitli ücretlerde meydana gelen artışlar vize ücretlerine de yansımaktadır. Vize ücretlerinin sürekli değişim halinde olması uyarınca vize ücretleri hakkında en güncel bilgilere sahip olunması vize başvurusu açısından önem taşımaktadır. CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek vize ücretleri hakkında en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

İngiltere Aile Birleşim Vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıda olan, olumlu sonuç alınması zor başvurulardır. Vize memurları başvurularda herhangi bir hata veya eksiklik bulmaları halinde vize reddi vermektedir. Başvuru sahiplerinin zarara uğrama ihtimallerini en aza indirmek için danışmanlık hizmeti alarak başvurularını gerçekleştirmeleri bu açıdan önemlidir. CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek İngiltere Aile Birleşim Vizesi ücreti, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında her konuda güncel bilgiye ulaşabilir, danışmanlık hizmetlerimizden faydalanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services 2006'dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere'de ve Türkiye'de ofisleri bulunan CSS Legal'in vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, vize başvuruları, İngiltere Aile Birleşim Vizesi, İngiltere vizeleri, göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Bu sayfa 1028 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular