image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Birleşim Vize Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere Aile Birleşim Vize ücreti hakkında CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi, insanî koruma ya da siyasi sığınma (iltica) talebi ile İngiltere'de kalmasına izin verilen kişilerin ailelerinin de İngiltere'ye gelmeleri amacıyla başvurulabilen bir İngiltere vizesidir. İngiltere Aile Birleşimi Vizesi, Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi'nin 8. maddesi kapsamında değerlendirilmektedir.

İngiltere Aile Birleşim Vize ücreti ve İngiltere vizesi ücretleri söz konusu olduğunda göz önünde bulundurulması gereken husus vize ücretlerinin sürekli değişim halinde olduklarıdır.  Bunun en önemli sebebi vize ücretlerinin dolar kuru üzerinden Türk Lirasına çevrilerek işlem görmekte olmalarıdır. Buna bağlı olarak dolar kurunda oluşabilecek değişiklikler vize ücretlerini de etkilemektedir. Benzer olarak vize ücretleri her yıl 5 Nisan'da İngiltere'de mali yılın sona ermesi ile de değişebilmektedir. Yeni mali yılın başlangıcında vergiler, harçlar vb. ücretlerde değişimler olabilmektedir ve bu değişimler vize ücretlerine de yansımaktadır. Firmamız uzmanları ile iletişime geçerek sürekli değişkenlik gösteren vize ücretleri hakkında güncel bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvuruları olumlu sonuç alınması oldukça zor başvurulardır. Başvurularda oluşabilecek herhangi bir hata veya eksiklik başvurunun olumsuz sonuçlanmasına yol açabilmektedir. Başvuru sahiplerinin zarara uğrama ihtimallerini düşürmek için danışmanlık hizmeti alarak başvuruda bulunmaları bu açıdan önemlidir. Firmamızın vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçerek İngiltere Aile Birleşim Vize ücreti, İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında her konuda güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006'dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, sunduğumuz danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 1181 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular