image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere 2 Yıllık Turist Vizesi Nasıl Alınır?

İngiltere 2 yıllık turist vizesi, İngiltere vize ve göçmenlik kurallarınca belirlenmiş olan 2 yıllık İngiltere Ziyaretçi/Turist Vizesi için belirlenmiş olan başvuru ücreti ödendikten sonra başvuru prosedürlerine uygun ve ikna edici bir başvuru yapılarak alınabilecektir.

İngiltere vize ve göçmenlik kurallarınca her başvuru sahibinin uyması gereken belirli bir İngiltere vizesi başvuru prosedürü vardır. Bu başvuru prosedürüne uyulmadığı takdirde başvuru sahiplerinin başvurusu vize memurlarınca reddedilebilecektir.

İngiltere 2 yıllık turist vizesi başvurusu yapacak olan kişiler, İngiltere vize ve göçmenlik kurallarınca belirlenmiş olan 2 yıllık İngiltere Ziyaretçi/Turist Vizesi için belirlenmiş olan başvuru ücreti ödendikten sonra başvuru prosedürlerine uygun ve ikna edici bir başvuru yaparak İngiltere vizesi alabilecektir.

İngiltere vizesi başvuruları danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgeler temin edilip, bu belgelerin tercümeleri yapılıp, başvuru formları İngilizce doldurulup, vize harç ve ödemeleri tamamlandıktan sonra danışmanlarımızla irtibat halinde başvuru merkezinden randevu alınarak başvuru dosyasının sunulması ile gerçekleştirilmektedir. Başvuru dosyasına ek olarak başvuru sahiplerinin başvuru merkezinde biyometrik bilgilerini (parmak izleri, fotoğraf) de vermeleri gerekmektedir. Bu prosedürlerle ilgili detaylı bilgi almak ve başvurunuzu gerçekleştirmek üzere CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1923 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular