image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Vatandaşlık Sınavı Hangisidir?

İngiliz vatandaşlık sınavı olarak başvuru sahiplerinin geçmeleri gereken sınavların ne oldukları ve nasıl alınabilecekleri hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiliz vatandaşlığı başvurularında başvuru sahiplerinin sağlamaları gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar arasında başvuru sahiplerinin başarılı olmaları gereken sınavlar da yer almaktadır. İngiliz vatandaşlığı başvuruları, bu başvuruların gereksinimleri ve başvurularda aranan şartlar hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiliz vatandaşlık sınavı olarak bahsedilebilecek ilk sınav İngiliz vatandaşlığı başvurularında başvuru sahibinin İngilizce dil bilgisi yeterlilik şartını sağladığını ispat etmek için geçmesi gereken dil sınavıdır. Başvuru sahipleri dil yeterlilik şartını sağlayabilmek için IELTS Life Skills veya IELTS for UKVI sınavlarından birisinden geçmelidir. Trinity College London’un ilgili sınavından başarılı olunması da bu şartın sağlanmasını sağlayabilecektir. Dil yeterlilik şartının sağlanması için başka ne yapılabileceği konusunda firmamız uzmanları ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiliz vatandaşlık sınavı olarak bahsedilmesi gereken bir diğer sınav ise Life in the UK (İngiltere’de Yaşam) sınavıdır. Life in the UK sınavı İngiliz kültürü ve İngiltere’de güncel olaylar hakkında soruların yer aldığı bir sınavdır. Bu sınavdan geçilmediği takdirde vatandaşlık başvurusunda bulunmak mümkün olmayacaktır. Life in the UK sınavı hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile görüşebilir veya web sitemizin ilgili sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere’de ve Türkiye’deki başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan CSS & Co Legal Services’in vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiliz vatandaşlık sınavı, İngiliz vatandaşlığı başvuruları, İngiltere vizesi başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 1139 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular