image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Vatandaşlığı Ekşi Sözlük’ten Öğrenilebilir Mi?

İngiliz vatandaşlığı Ekşi Sözlük aracılığı ile hakkında bilgiye ulaşılabilecek bir konu olmakla beraber bu bilgilerin güncel olmamaları veya uzman olmayan kişiler tarafından yazılmış olmaları söz konusudur. İngiltere vatandaşlığı, İngiltere vatandaşlık başvuruları ve prosedürleri hakkında en güncel bilgileri CSS & Co Legal Services uzmanlarından alabilirsiniz.

İngiliz vatandaşlığı Ekşi Sözlük aracılığı ile hakkında bilgiye ulaşılabilecek bir konu olmakla birlikte bu ve benzeri kaynaklarda yer alacak bilgilerin güncel olmaması söz konusudur. İngiltere göçmenlik kuralları değişikliğe uğrayabilmektedir ve Ekşi Sözlük içerisinde yer alan bir bilginin zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olması olasılığı bulunmaktadır. Buna benzer olarak yazılan yazıların uzmanlar tarafından hazırlanmadıkları göz önüne alındığı takdirde bu yazılarda yer alabilecek bilgilerin yanlış yorumlanmış ve dolayısıyla vatandaşlık başvurusunda bulunmak isteyen kişileri yanlış yönlendirecek olmaları söz konusudur.

Bu açıdan kişilerin İngiliz vatandaşlığı Ekşi Sözlük başlıklarında bulunan güncel veya doğru yorumlanmış olmayabilecek bilgiler ışığında hareket etmemeleri herhangi bir zarara uğrama olasılıklarını düşürecek olmasından dolayı yararlı olacaktır. CSS & Co Legal Services vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarının bilgi birikimi ve tecrübelerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirmeniz durumunda başvurularınız en güncel bilgiler ışığında ve dolayısıyla mevcut prosedürlere en uygun şekilde yapılacaktır.

CSS & Co Legal Services, Türkiye'de ve İngiltere'de bulunan başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS Legal’in İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunmaktadır. Firmamızın vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiliz vatandaşlığı başvuruları ve vatandaşlık başvurularının gereksinimleri hakkında her konuda detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa 948 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular