image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Turist Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

İngiliz turist vizesi için gerekli evraklar, liste halinde başvurusunu CSS Legal uzmanları ile gerçekleştiren başvuru sahiplerine sağlanmaktadır.

İngiltere vizesi başvurularında mutlaka izlenmesi gereken bir başvuru prosedürü vardır. İngiltere vize ve göçmenlik kanun ile yönetmeliklerine dayanan bu başvuru prosedürüne uyulmadığı takdirde vize reddi alınacaktır. Bu başvuru prosedürü için ilk yapılması gereken CSS Legal uzmanlarının başvuru yapılacak İngiltere vizesi türünü belirlemektir. Vize türü belirlendikten sonra başvuru sahibinin başvuru dosyası için gerekli olan evrakları toplaması gerekir. Ardından uzmanlarımız tarafından başvuru formu doldurularak gerekli belgelerin tercümelerinin tamamlanması, ilgili harç ve ödemelerin yapılması sonrasında İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınması işlemleri gelecektir. Bu randevuda gerekli belgeler, belgelerin tercümeleri, başvuru formları, harçların ödendiği gösteren belgeler ve biyometrik bilgilerin başvuru sahibince İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi ile vize başvurusu gerçekleştirilebilir.

İngiliz turist vizesi başvurusu, tüm başvurularda olduğu üzere yukarıdaki başvuru prosedürüne göre yapılmalıdır. Bu başvuru işlemlerinin en önemlilerinden biri evrak listesinin oluşturulması ve bu evrakların eksiksiz bir şekilde dosyada bulunmasıdır. Ayrıca bu belgelerin yalan beyan içermemesi ve başvuru dosyasında sahte evrak bulunmaması da çok önemlidir. İngiliz turist vizesi için gerekli evraklar, liste halinde başvurusunu CSS Legal uzmanları ile gerçekleştiren başvuru sahiplerine sağlanmaktadır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 951 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular