image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Konsolosluğu Vize İşlemleri İstanbul İçerisinden Yapılabilir Mi?

İngiliz Konsolosluğu vize işlemleri İstanbul içerisinden yapılacak başvurularda gerçekleştirilebilmekte olsa da vize başvurusunda bulunacak kişilerin doğrudan İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna başvuruda bulunmaları mümkün değildir. Vize başvuruları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanları ile görüşebilirsiniz.

İngiliz Konsolosluğu vize işlemleri İstanbul içerisinde bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna doğrudan başvuruda bulunarak yapılamamaktadır. İngiltere vizesi başvuruları ve başvuruların yapılış usulleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurularında kullanılacak olan başvuru dosyaları belirli bir süreç sonucunda tamamlanırlar. Bu süreçte firmamız aracılığı ile başvuru yapılması durumunda başvuru sahiplerine uzmanlarımız tarafından sunulacak belge lisesinde yer alan belgelerin toparlanması, tercümesi gereken belgelerin tercümelerinin yapılması ve vize/başvuru ücretinin ödenmesinin ardından vize başvuru formunun İngilizce olarak doldurulması gerekmektedir. Oluşturulan başvuru dosyalarının firmamız uzmanları tarafından başvuru sahipleri ile iletişim halinde alınacak olan randevunun gün ve saatinden önce tamamlanmaları gerekmektedir. Tamamlanan başvuru dosyaları başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiltere Başkonsolosluğu tarafından değerlendirilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahipleri tarafından elden teslim edilir. İngiltere vize başvuru süreci ve bu sürecin gereksinimleri hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Başkonsolosluğu Türkiye içerisinden yapılan başvuruları değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisine sahip tek İngiltere temsilciliği birimidir, yani İngiliz Konsolosluğu vize işlemleri İstanbul içerisinde bulunan temsilcilik tarafından yapılmaktadır. Bu noktada başvuruda bulunmak isteyen kişilerin göz önünde bulundurmaları gereken husus başvuruların doğrudan başkonsolosluğa yapılamayacaklarıdır. Bütün İngiltere vizesi başvuruları İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılmakta ve bu merkez aracılığı ile değerlendirilmek üzere İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilmektedir.

CSS & Co Legal Services, İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek firmamız uzmanları ile iletişime geçebilir, İngiltere vize başvuruları, vize başvurularının gereksinimleri, süreçleri, prosedürleri ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 990 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular